ojessicat

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2016. november 27.

Én megtaláltam benne AZ illatot! :)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. október 30.

Alapjában véve egészen rendben van,könnyen leszedi a sminket és kellemes illata van(mondjuk néha már kissé nehéz illat).De hagy némi zsiros érzést ha nem mosom le kicsit és másnap találok még némi sminkmaradványt a szempilláim alatt, bármennyire is úgy éreztem előző este hogy minden lejött. Én vennék ki kicsit a parfümből amit bele nyomtak mert nem hinném hogy egy arctisztitó készitménybe ennyi kéne, kicsit drágállom is.Elhasználom de nem valószinű hogy újra veszem.

Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

2016. október 30.

Túl nagy volt az elvárásom ami ezt a krémet illeti. A körmeimet tényleg szép,egészségessé és fényessé tette viszont a kezemet napi 2x biztosan be kell kennem vele hogy ne legyen csiszoló száraz....pedig még hol vannak a minuszok?! az illata átlagos, az állaga kissé folyós. Ráadásul amikor belepróbálom masszirozni a bőrömbe különös módon szemcsésen kezd el lepotyogni róla,mintha kis szemcsés bőrradirt használtam volna.ja,és a tubus szájánál is keletkezett egy nyúlós,nyomi kis megdermedt réteg krém amit nem tudok hova tenni...pedig elvileg arányaiban jó kis hozzávalókkal rendelkezik. Ne vedd meg!