Oonagh

Regisztráció dátuma: 2014. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Color-Glanz Shampoo

Alverde Color-Glanz Shampoo
2016. június 30.

Huhh, ez elég nagy mellényúlás volt. Nem festett a hajam; kizárólag az illata miatt vettem meg, mert emlékeztet a gyerekrágóra :)
Évek óta nem használok balzsamot, csak ecetes vízzel öblítek hajmosás után és nagyon szép fényes, puha volt a hajam. Gondolom mondanom sem kell, mekkora sokk volt, mikor szénakazal lett a fejem, miután ezzel mostam hajat pár nappal ezelőtt. Tegnap kénytelen voltam megint megmosni, mert már nem bírtam a látványt, de most visszatértem a sheavajas - avokádós verzióhoz, hááát... zongorázni lehet a különbséget. Bár még mindig kicsit szenved a hajam, de már most sokkal puhább és fényesebb. Ez meg jó lesz talán kézmosásra.

Alverde Vital Plus Szemkörnyékápoló Krém

Alverde Vital Plus Szemkörnyékápoló Krém
2016. május 4.

Így, hogy betöltöttem a 25-öt, gondoltam, ideje valami extrát keresni a szemem alá megelőzés gyanánt. Mindenképp Alverdét akartam először kipróbálni, ebből meg épp volt még egy darab féláron augusztusi lejárat miatt. Ez kicsit másabb csomagolású, nem csak szemkörnyékre jó, hanem száj körüli ráncokra is, de ugyanúgy arany pigmentekkel és 60 év felettieknek. Még csak egy hete használom, de eddig tetszik :) Valóban hajlamos a csomósodásra, én is megjártam már vele, de ennyi pénzért nem sajnálom, ha kicsit több jön ki, elkenegetem ide-oda. Ha estére kenem fel, én sajnos reggel könnyezek tőle, így esténként csak minimálisat használok, reggel viszont nagyon szeretem. Kicsit csillog utána a szemkörnyék, de nagyon puha lesz, imádom tapogatni :) Sminkeléssel sincs baj, kis púder és máris nem vagyok diszkógömb. Eddig ötös.

James Bond 007 for Women II

James Bond 007 for Women II
2016. március 7.

Mintát kaptam belőle és eddig tetszik. Nagyon hasonlít az első illatra, de kicsivel talán könnyedebb. De tényleg csak egy kicsivel :) Az eleje nekem határozottan virágos, valami régi parfümömre hasonlít, de nem jöttem rá melyikre. Aztán kicsit később kezd előbújni a vanília, majd a gyümölcsök is. Az üvege így képen valami meseszép. Várom már, hogy kint legyen a polcokon és meg lehessen fogdosni. Na meg persze tovább próbálgatni, de eddig úgy érzem, hogy szeretnék egy ilyet tavaszra :)

6 ÖSSZETEVŐ

Vetiveria Zizanioides (Vetiver) EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott