Đóri

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. július 12.

Milyen boldog voltam anno mikor megvettem, hogy kétszer annyit kaptam ugyan azon az áron, mint amit eddig használtam. Aztán a felénél tapasztaltam, hogy iszonyatosan ragacsos marad az arcbőröm utána, illetve ráadásként szárít is. Aztán egy idő után (lehet már a kezdetektől) azt vettem észre, hogy alig szedi le a sminket, nemrég kipróbáltam, hogy miután rendesen! megtisztítottam vele a bőröm, tehát az utolsó pamacson már nem! látszódott sminkmaradvány, fogtam egy papír zsebkendőt és elkezdtem a szempilláimat áthúzogatni vele, hát ajánlom figyelmébe mindenkinek! Szerintem fele réteg még rajta maradt...

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2015. június 30.

Külföldön még mindig kapható! ;) Most jöttem haza a nyaralásból 6 nagy kiszerelésűvel bespájzolva, nekem ez volt a souvenir. :)

Tusfürdők tusfürdője! Imádom, annyira puha, lány, krémes. Jól habzik. Na de az illata, legszívesebben megenném. Mindig nyitott ajtónál tusolok, hogy az egész lakásban érződjön az illata. Nagyon sokáig érződik a bőrömön is. Csak egy a baja, hogy szinte egyáltalán nem lehet kapni. Néha-néha hosszas vadászás után. :( komolyan mondom nem lehetne valahol a Niveának írni, mert ez így nem állapot, most is már lassan 3. hónapja nézem mindig minden boltban ami csak utamba kerül, de semmi. :(

Írtam a Nivea-nak, merthogy lehet. :D Azt a választ kaptam, hogy sajnos már nem gyártják. :( :( :(

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2015. június 30.

Szerintem semmi extra, sőt. Illata alig van, és az sem marad meg a bőrön. Krémes, de elég híg. Lehet télen tetszene, de nyáron a gyümölcsös, virágos illatokat kedvelem. Biztos nem veszem újra, kicsit csalódás, h ő krémmániás első helyezett a tusfürdőkben. [ Ehhez képest a régi első (Nivea barackos) szerelem. Külföldön még mindig kapható, minden külföldi nyaralás alatt beraktározok belőle egy évre előre. ]