OrosziEszti

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2019. július 14.

A zöldet használom, tényleg megspórolok vele egy hajmosást. Nem hagy foltot, könnyen használható és egész napon át tartó eredményt produkál. Viszont két nagy hibája van. Az első, ami talán érthető, hogy ha szép egyenletesen akarod felvinni és sűrű hajad van, elég sok terméket kifújsz már az első használatnál. A másik pedig az a rettentő citromos/citrusos illata, ami egész napon át kísért,nagyon erős és irritáló. Ez miatt nem fogom többet újra vásárolni.

MakeUp Revolution HD Pro Brows Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution HD Pro Brows Szemöldök Paletta
2019. február 12.

Minden egy helyen! Gyönyörű, pigmentált tartós színek! Van benne por állagú és zselés is. Bár azért egy még világosabb színt tehettek volna bele, talán ennyit hiányolok a palettából. Külön öröm a magas fedésű korrektor és a krém állagú highlighter, amit akár az arc többi részén is lehet használni, nem csak a szemöldökcsont környékén, így utazáshoz is kiváló termék.

MakeUp Revolution Blush Dream Paletta

MakeUp Revolution Blush Dream Paletta
2019. február 12.

A highlighterek szuperek, nagyon tartósak és intenzívek. A pirosítókkal viszont vigyázni kell, nagyon pigmentáltak és sötétek. Sajnos nem tudom őket használni, mert az én bőrömhöz túl erősek.