Orsi 1234

Regisztráció dátuma: 2013. május 10.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 10.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2021. december 30.

Felső vízvonalon nekem 4 óra alatt akkora pandaszemeket csinált, borzasztóan néztem ki, pedig nem sírtam. Szempillaspirál sem volt rajtam.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2021. december 30.

Szuper kis sampon. Könnyen fésülhető, fényes és puha lesz tőle a hosszú hajam. Sajnos a hajmosás idejét nem lehet vele jobban eltolni. Nem lesz tőle áramos a hajam, vagy száraz. Tartást ad neki neki, anélkül hogy beszárítanám. Még azt nem próbáltam ki, hogy ha befestetem a hajam, akkor utána hogy teljesít...vajon a festés után sprőd és száraz lesz a hajam? Van mostmár pár ősz hajszálam. Ami meglepetés, idén télen nincs korpám, de ez biztos nem a sampon miatt van, mert tavaly is ugyanezt a sampont használtam.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2020. július 26.

Évek óta ezt használom, a Clinique City Block Sheer-jét cseréltem le erre. A Clinique színezett hidratálója kevésbé illik a bőrszínemhez, sárgásabb színű, meg a nap végére csillogott a bőröm tőle. A Paula krém alá kell hidratáló nekem mindenképpen. Drága, ezért vontam le 1 csillagot. Januárban szokott akciós lenni a Skinsmart-on, akkor szoktam venni belőle.