orsi0818

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2019. július 13.

Ez egy elég zsíros nehezen beszívódó krém ennek ellenére 2x is újra vásároltam. De váltottam mert számomra nem volt kényelmes 10percet várni sminkelés előtt(főleg a sietős reggeleken). Most a Bioderma Photoderm spf50+ t használom ez gyorsabban beszívodik.

The Ordinary Magnesium Ascorbyl Phosphate 10%

The Ordinary Magnesium Ascorbyl Phosphate 10%
2019. július 13.

Tuti újra rendelem már a tubus alján járok így van némi tapasztalatom. A miteszereimen szerintem nem javított de nem is rontott. A pattanásaim viszon csökkentek és ami kijön azis gyorsabban gyógyul.Reggeli rutinomban találtam neki helyet a fényvédő előtt. Kevés is elég belőle szépen terül az arcomon. Hidratál de nem nehéz könnyen beszívódik. Érdemes megvárni mert a Bioderma fényvédőmmel csak akkor szeretik egymást. Ha nem várom meg hogy beszívja a bőröm sajnos kukacosodik.

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%
2019. július 13.

Az első C vitaminos termékem amit elsősorban a pattanások után maradt hegek halványítására szántam. Valamennyit használt de nm csodaszer. A reggeli rutinomban jól megfér. Az adagolással vigyázni kell ha sokat viszek fel nehezen szívódik be. Szerintem első szérumnak nagyon jó.