Orsika000

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2018. december 28.

Termékmintát kaptam belőle, az alapján vettem meg a nagy kiszerelést, imádom. Estére szoktam felkenni, reggelre babapopsi lesz a bőröm, csak ajánlani tudom ✌

Benton Snail Bee High Content Essence

Benton Snail Bee High Content Essence
2018. december 28.

Csodálom hogy még nem véleményeztem ezt a terméket. Kb két éve folyamatosan használom normál/kombinált bőrömre,és imádom. Volt egy két hónapos kihagyásom, látszott is...sokkal szebb a bőröm, alapvetően sincs sok pattim, de azóta szinte semmi, egységesítette a bőröm, hidratálja, gyorsan beszívódik. Függő lettem tőle ✌

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2018. december 27.

Ma vettem meg a rossmannba, féláras akció keretében a balzsamjával. Utána olvastam róla, hogy van akinek zsírosít, már közvetlen hajmosás után is, így picit féltem töle.

A hajam dús, vastag szálú, hullámos, végén szőkítve. Az illata nekem nagyon tetszik, valóban kevés kell belőle és nagyon jól habzik. A balzsamot csak a hajvégemre kentem, nem olyan sűrű mint más balzsam, de ki tudtam fésülni a hajam ugyanúgy. Hajmosás után a hajam könnyű volt, nem éreztem zsírosnak, az illata érződik, szép puha és fényes lett. Így féláron nem bántam meg, de egy Balea samponnal is ennyire elégedett vagyok ami negyed annyiba kerül. Így egy mínusz csillag az ára miatt.