Orsika0520

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2017. december 27.

Nos, elegge vegyesek a tapasztalataim ezzel a kremmel, de valoszinuleg nem talaltam ra a megfelelo alkalmazasi modra, ahogy mar lentebb is irtak. En csak ejszakara kentem fel furdes utan, mindenfele egyeb hidratalas nelkul (csak reggel hidrataltam). Par napig nem is volt nagy gond, elkezdett tisztulni a borom, a felulete simabb lett. Majd egy kis hamlas es borpir jott, par apro pattanas kisereteben, ezutan tartottam par nap szunetet, majd folytattam, de megint sok volt a boromnek egy ido utan. Az alap gondomon nem segitett, valoszinuleg nem is ez a megfelelo keszitmeny ra (tag porusok, mitesszerek, zsiros bor, pattanas nincs, inkabb 1-1 dudor idonkent). Ma pl hosszabb ido utan eloszor hasznaltam az egesz arcomra, es konkretan kivorosodott :(
Viszont a nagyobb, gyulladt, kinyomhatatlan dudorokra nagyon hatasos, par nap alatt leviszi oket, igy nem kezdem el oket gyotorni, es az 1-2 hetes szenvedes lerovidul par napos kezelesre, ami nagy megkonnyebbules, nem beszelve arrol, hogy addig se csunya es nem marad heg, mert nincs gyotorve :) szoval teljes arcra nagyon ovatosan ajanlanam, a dudorokra meg nyugodt szivvel :)

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Színezett Hidratáló Arckrém

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Színezett Hidratáló Arckrém
2017. november 3.

Problemas borre nem ajanlanam, nagyon fenyes lett tole az arcom. Amugy az allaga, fedese megfelelo volt, es isteni az illata. A vilagos arnyalat is eleg sotet, vigyazni kell vele.

Escada Magnetism EDP

Escada Magnetism EDP
2017. október 31.

Uristen, de imadtam ezt az illatot!!! Anyukam kapta, nem is egy tini illat, en megis hasznaltam, majd 15 eve volt mar... Ma ujra magamra fujhattam a Mullerben, es meg mindig imadom ezt az edes-fuszeres-szuros illatot :)