orsisz

Regisztráció dátuma: 2019. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pompom Frissítő Arctisztító Hab

Pompom Frissítő Arctisztító Hab
2019. május 30.

A pumpas tégely 3 hét után nem használható, mivel a műanyag pumpa része beragad, így szenvedés kinyomni belőle a “habot”, ami pedig teljesen elveszítette a hab állagát szinten ennyi idő után. Ár-értek arányban nem túl jó választás. maga a hab valóban jó illatú, szembetűnő változást nem okozott a bőrömön, ártani sem ártott, de sajnos mit sem érek vele, ha használhatatlan..

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2019. március 11.

!!!!!!Borzalmas!!!!!!! Egy jó hétig teljesen megkeserítette az életemet, és sosem aggódtam még ennyire a bőröm egészségéért, mint a hatása láttán...
Ajándékba kaptam a többi rendelt pom-pom termék mellé, és mondván, hogy zsíros és mitesszeres bőrre tokeletes arclemosó lesz, örültem neki, raadasul szimpatikus volt, hogy szinte semmilyen karos anyagot nem tartalmaz. Kb. két hete kezdtem el használni. 2-3 nap után még csak annyit éreztem, hogy kissé húzódik a bőr az arcomon, így aznap este már inkább nem használtam, majd az azt követő napon reggel arra ébredtem, hogy iszonyatosan viszket az arcom és piros, mindemellett olyan érdes a bőröm tapintása, mint a csiszolópapír...ez az állapot 3 napon át tartott. Elviselhetetlen volt, iszonyat kellemetlen, és meglehetősen aggasztó. Az meg hagyján, hogy a munkahelyemen sem tudtam semmi masra koncentrálni, mert folyamatosan vakaróztam és borzalmasan éreztem magam a kinezetem miatt, de előfordult, hogy éjjel is felkeltem a viszketes miatt. Nagyon megijedtem, hogy valami visszafordíthatatlan dolgot tett a bőrömmel ez a szappan. Kétségbeesetten hívtam a bőrgyógyászomat, és hálistennek néhány nap elteltével javulni látszott a dolog, mert egy általa kikevert, extrém bőrszárazságra való krémmel kentem az arcom naponta többször is. Ezek után elkezdett hamlani a borom, ami szinten nem volt szép látvány. Így két hét elteltével meg mindig láthatóak és érezhetőek száraz foltok az arcomon, de legalább már nem viszket non-stop. Néha meg mindig szokott.
SENKINEK nem ajánlom ezt a szappant - annak sem, akinek zsiros a bőrtípusa, mert (a többi komment alapján is) ez nem erre való, és az acne-val szenvedőknek sem, mivel arra a felületi kezelés egyébként sem megoldás. A Pom-Pom többi termekevel egyelőre meg vagyok elégedve, de ez a szappan maga a rémálom.