orsixdxd

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Makeup Blending Sponge

Catrice Makeup Blending Sponge
2014. december 1.

Én Müllerben vettem, már kapható itthon is:) szépen teszi a dolgát könnyű vele dolgozni! 5*

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. október 31.

Pár hónapja vettem egyszer kétszer felkentem de hiába hidratáltam alá szörnyű volt. Alig tudtam eloszlatni beült minden ráncba sűrű volt..nem szertem:( de talán előkaparom és megpróbálom ecsettel is, mert sokan írtátok hogy azzal jobb:)

Update: ma összeszedtem magam és megpróbáltam egy ecsettel felvinni plusz a nyc primerjét kentem fel alá és így valamivel talán jobb de az eloszlatása így is nehézkés de fedése jó és nem fénylikát tőle az arcom. Viszont holnaptól elkezdek szedni gyógyszert a broblémás bőrömre és a bőrgyógyász külön írt fel alapozót, de szörnyen szárítani fogja a bőrömet a gyógyszer tehát újra landolhat a termék a fiók alján:) de a durván zsíros fénylő bőrre ajánlom!

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2014. október 28.

Kerestem egy olyan alapozt óami jól fed de folyékony, mert elegem van már a sűrű alapozokból. Szerintem ez egy jó választás mattító púder persze kell rá és5-6 óra múlva meg kell igazítani de összességében jó alapozó, de annyira nem nyűgözött le hogy újra vegyem:)