Orsoj

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 10.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

4711 Original

4711 Original
2019. március 13.

Tökéletes luxusillat kölni áron. Főleg, amióta Tom Ford szinte egy az egyben lekoppintotta és megcsinálta a Neroli Portofino-t. Jót nevetek magamban mindig, hogy van, aki ötvenezerért azt veszi, miközben itt az eredeti klasszikus négyezerért. Bár kétségtelenül gyönyörű a Neroli-palack. Na jó, ha a pénz nem számítana, lehet, hogy én is beruháznék egybe. Addig viszont itt van ez a szuper kortalan (és mostanában, Tom Fordnak is hála) egyre kortársabb illat. Az viszont megdöbbent, hogy mennyien érzik nyanyásnak, pláne, hogy ez egy totál uniszex illat.

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Szérum
2018. április 30.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát és a csomagolását. A hatását is, de szerimtem azt egy sokkal olcsóbb mûlleres, déemmes hyaluronos ampulla is hozza.

Laura Biagiotti Venezia EDT (régi)

Laura Biagiotti Venezia EDT (régi)
2018. február 24.

Nosztalgiából adok neki öt csillagot. Szeretnék belőle egy 5 ml-s változatot. Nem hiszem, hogy valaha használnám már, szerintem az új változat hordhatóbb lett. És tényleg nagyon hasonlít az eredetire. Sajnos pont a régi Venezia megosztó komplexitása, fűszeressége nélkül. Úgyhogy az nem jön be igazán, és már ez sem igazán. De azok a bulik a kilencvenes években, amikor úszni lehetett a Venezia illatban...Awwww, már a Venezia sem a régi.