Oswin Oswald

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2018. július 28.

Imádtam. Azért fogalmazok múlt időben, mert megváltoztatták a formulát, amit az új flakon dobozának átböngészése után konstatáltam szomorúan.
(Azóta sem volt kedvem közelebbről megvizsgálni, lehet hogy feldobom eladásra.) A véleményem így sajnos csak a régi változatról szól.

Megkockáztatom, hogy tökéletes volt a kombinált/zsíros, problémás bőrre. Tartalmas, mégsem fullasztó állag; alkohol- és illatmentes; tele gyönyörű összetevőkkel. Nem mellesleg hatalmas adag, nevetséges összegért. Használtam a csiga-méh vonal esszenciáját és tonerét is, de közel sem voltam ennyire megelégedve a hatásukkal. (Később végeztem ki a lotion-t, így volt időm szólóban is tesztelni.)

Tájékozódjatok a márka hivatalos weboldalán az összetevőkről. Nagyon sajnálom, hogy így elrontottak egy teljes termékvonalat, amit annyian használtak, olyan sok különböző problémával nagy megelégedéssel.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2018. július 28.

Egy teljes üveget "fogyasztottam" el, szerettem használni, bár a pattanások után maradt foltok halványításában nekem nem segített olyan sokat - tulajdonképpen a kevesebb bőrhibám sem volt, amíg használtam - sajnos. (A high content skin és lotion mellett használtam a esti rutin részeként.)
A hidratáló hatása viszont egyértelműen kárpótolt, csak azért nem vásárolom újra a közeljövőben, mert még keresem a tökéletes eszenciát.

Fiatalabb barátaimnak ajánlgattam*, mert a hazai drogériás/patikai vonalon nem találni hasonló terméket, és szerintem a fiatal, problémás bőr legjobb barátja lehet. Én kamaszkoromban legalábbis öltem volna hasonlóért.

*FYI: megváltozott az összetevőlista (én még a régit használtam) - "felhígították" a formulát. A korrekcióig érdemes a márka hivatalos weboldalán tájékozódni.

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)
2018. július 28.

Az első klasszikus tonerem, ezt is szerette a bőröm: az essence és a lotion mellett használtam az esti rutin részeként. A bőröm fantasztikusan hidratált volt tőle - akkor is ha például utazás miatt egyedül őt használtam.

Ahogyan előttem is írták, sajnos "felvizezték" a formulát, mindenképpen tájékozódjatok vásárlás előtt a hivatalos weboldalon. (Én még a régit használtam.) Ezért nem is fogom újravásárolni. Az új összetevőkkel sajnos már csak a fiatalabb korosztálynak tudnám ajánlani - érettebb bőrre ennél komolyabb összetevőkkel rendelkező termékere lehet szükség.

22 ÖSSZETEVŐ