outdoorgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2012. augusztus 7.

Imádom! Egy nagy tégelyt elhasználtam egyik télen (októbertől márciusig, aztán el is fogyott):) Az ára tényleg borsos (én még a MOM Parkban vettem és majdnem 6000 Ft. volt)dehát beleszerettem az illatába, az állagában:) Nekem hidratált is, pedig elég száraz a bőröm. A legjobban azt az érzést szerettem, ahogy utána körbeleng a virágillat...Mindjárt más reggel úgy elindulni, hogy szinte "tündérnek" érzem magam:)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. augusztus 7.

Nálunk mindig van itthon egy tégely :) Mivel vaj, lassan szívódik be, én éjszakára szoktam használni, így reggelre szépen beszívódik és nem marad más csak a selymes bőr:) Anyukám allergiától kipirosodott karján is segített. Egyetlen bánatom, hogy csak három illat van belőle(ez, a mandarinos, meg a verbénás) imádnám ha lenne pl. valami virágos verzió is!

Isana Tusoló Olaj

Isana Tusoló Olaj
2012. augusztus 7.

Szerintem nincs rossz illata, inkább semleges, klasszikus "kozmetikum" illat. Nem is bánom, hogy nem kifejezetten illatos. Nem viszketek tőle, mint a zselés tusfürdőktől, irritált bőrre is lehet használni. Nekem érdes bőröm van a felkaromon és arra is nagyon jó, aki szintén küzd ezzel, annak ajánlom, hogy próbálja ki!