p.bettina

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem

Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém

Bioderma Sébium Global Cover Színezett Krém
2020. október 10.

Legelső Biodermas rendelésemnél választottam ki, mivel nem használok alapozót, mégis szerettem volna valamit, ami kicsit színezett, elfedi a pirosságot, 1-2 bőrhibát. Ezelőtt PC színezett hidratálót használtam, annak semmi fedése nem volt. Ennél a terméknél az első tapasztalat, hogy amint leszedtem a kupakot mar ki is csordukt egy csomó cucc belőle... Aztán felkentem és durván naranccsárga lett tőle az arcom. Lehet hogy túl sokat tettem fel belőle, nem tudom... de ez a narancs szín nagyon csúnya. A fedése amúgy rendben lenne. Aztán, hozzászoktam az illatmentes arcápolókhoz, úgyhogy az illata is bántja az orrom. Még barátkozom vele azért.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal
2020. szeptember 17.

Csak az ötlet és csomagolás miatt kapta meg tőlem a 2. csillagot. Azt hittem milyen jó lesz, hogy nem kell külön balzsamoznom a hajam, de inkább sima samponnak mondanám, mint 2in1 terméknek. Nagyon gubancos lett tőle a hajam, az illatát alig éreztem. Elhasználom, ha már megvettem, de inkább visszatérek az avokádóshoz.

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2020. március 24.

Szerintem túl nagy a keféje, oda kell figyelni, hogy ne kenjem össze magam vele. Kicsit sok festéket is vesz fel, emiatt picit összeragadnak a pilláim. Egy rétegben használom, mert szerintem már két rétegnél durván összetapasztaná a szempillákat. Egyáltalán nem vízálló, picit kenődős. A micellás víz egy perc alatt simán leszedi, erőlködés nélkül.

2 ÖSSZETEVŐ

Ryoku-Cha Ekisu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen