p.cseresznye

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bielenda Japan Beauty Tápláló Hatású Testápoló Krém Nerolival és Zöld Teával

Bielenda Japan Beauty Tápláló Hatású Testápoló Krém Nerolival és Zöld Teával
2020. december 20.

Volt jobb testápolóm is, de mégis nálam megérdemli az 5 csillagot, mert nagyon megszerettem. Könnyű állagú, nagyon finom édeskés narancsos illattal. Könnyen eldolgozható, és hamar beszívódik a bőrbe, nem hagy semmi zsíros utóérzetet. Finom selymes, puha lesz a bőr tőle. Volt már egy testápolóm ami mindennél jobb volt (Terra Naturi-s) de összességében véve mégis ez most a kedvencem. Ami nálam nagy előnye, az éppen a gyors beszívódása, mert este zuhanyzás után már nem sok kedvem van még testápolózni amúgy, viszont ez gyorsan megy, és ráadásul olyan finom illatot hagy a bőrön, ami ebben a szürke téli időszakban lelket melengető. Nekem a csomagolása is tetszik. Amiért szeretem az pont a használhatósága. Hiába volt ilyen-olyan testápolóm, de nem volt hozzá se kedvem, se türelmem perceken át szórakozni vele, ez viszont tudom, hogy gyorsan megvan, és megéri, így szívesen használom és szeretem is. Mondjuk így sem minden nap, olyan kétnaponta.

Bielenda Japan Lift 40+ Ránctalanító és Bőrkisimító Hatású Éjszakai Krém-Koncentrátum

2020. december 17.

Amúgy nagyon jó kis krém, nagyon tetszik az állaga, a bedolgozhatósága is, és a hatása is. A bőröm érezhetően sokkal feszesebb amióta használom. Az illata nekem kevésbé jött be, kicsit talán túl édeskés, mű, de nem gond. Egyedül csak azért adok négy csillagot neki, mert nem hidratál eléggé. Száraz bőrűeknek ajánlott mellé valami kis plussz hidratálás. Amire tervezték azt viszont teljesíti, nem csak ígérget.

Update: Nagyon szerettem, amit feszesítés terén ígért azzal elégedett voltam teljesen, de elkezdett az arcom begyulladni tőle. Sajnos nem bírta sokáig a bőröm.

Bielenda Japan Lift 40+ Ránctalanító és Hidratáló Hatású Nappali Arckrém SPF6

Bielenda Japan Lift 40+ Ránctalanító és Hidratáló Hatású Nappali Arckrém SPF6
2020. december 17.

Nagyon megszerettem ezt a krémet és a teljes szettet, nekem bevált. A bőröm sokkal feszesebb és simább amióta használom. Tetszik az állaga is, kicsit olyan selymes érzés belenyúlni és fölkenni. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet. Az illata nem annyira bejövős, édes és kicsit mű, de nem gond. Amire tervezték azt teljesíti, ezzel teljesen elégedett vagyok, egyedül a hidratálás terén érzem kevésnek. Száraz bőrűeknek ajánlott még valamivel mellé hidratálni.