Best of Beauty 2019

p.cseresznye

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs
2017. december 17.

Szóval ezt nem igazi rúzsnak nevezném, inkább átmenet a rúzs és a szájfény között. Szép színt ad, de nem olyan erős a fedése mint egy rúzsnak, és nem is olyan tartós. Tartóssága inkább mint a szájfénynek. Nagyon kellemes, finom illata van. A szájon pici fényes réteg lesz, mint írják cseresznyeolaj van benne, szóval ez inkább ilyen fajta fény, nem pedig mint egy színtelen szájfényé. Összességében véve mégis nagyon kellemes, természetes, könnyű érzetű, pont ezért is szeretem nagyon.

Manshili Max Volume Szempillaspirál

Manshili Max Volume Szempillaspirál
2017. december 17.

Internetről beszerezhető potom 600 ft körüli áron. Az egyik legjobb szempillaspirál amivel találkoztam. Helyes, kicsi cicaformájú a tokja, kis helyen elfér, egy női táskába ideális :) Szépen formázza a pillákat, és hosszabbítja is őket. A vízállóságáról nem vagyok annyira meggyőződve, de ettől függetlenül az egyik favorit nálam.

Miss Rose Matte Lipstick

Miss Rose Matte Lipstick
2017. december 17.

Internetről rendeltem, nagyon megtetszettek a színei, jó véleményeket olvastam róla. A színei gyönyörűek, az ajkakon is ugyan ilyen szép telt színeket kapunk vissza, persze matt hatással. Felkenéskor kicsit másabb a működése mint az átlag rúzsoknak, szóval nem csúszik a szájon, de teljesen jól lehet használni. Nekem egyáltalán nem szárította a szám, nem érzem különösebben, hogy rajta van, egyáltalán nem zavaró, több órán át kitart. Nem szeretem a csúszós rúzsokat amik tök hamar lejönnek, ennek olyan természetes érzete van az ember száján. Lehet vele inni, nem jön le rögvest, de egy papírzsepivel szépen le lehet törölni, nem kell hozzá olaj, vagy kétfázisú sminklemosó mint a tartós szájfényeknél. Kellemes illata van. A csomagolás egyszerű, a célnak megfelel. Nem kelti minőségi rúzs érzetét, ugyanakkor ez a legkedvencebb rúzsom amit valaha is használtam. Egyszerű, szép színek, tartós, könnyű leszedni, nem szárít, ja és még az ára is nagyon kedvező.