p.jozi

Regisztráció dátuma: 2022. augusztus 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. augusztus 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2022. augusztus 16.

Lakodalmamra vásároltam, saját magam készítettem a sminkem! Bírta az egész napot éjszakát táncot mindent! Csodaszer 😊

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál

MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
2022. augusztus 16.

Egy MAC-es rendelésem során kaptam belőle termék mintát. Alapvetően hosszú szempillákkal rendelkezem, mondanom sem kell, olyan pillákat csinált mintha műszempillát ragasztottam volna fel, és a kefe nekem egy álom sűrű, nem telik meg totál festékkel, nem kell lehúzogatni a keféről a felesleget, pont megfelelő volt a mennyiség. Megrendeltem a normál kiszerelésben, nekem picit csalódás volt, sokkal robosztusabb volt a kefe, és a festék is lehúzogatásra szorult a keféről, mert annyi mennyiség már borzasztóan mutatott volna a pilláimon. Ezt leszámítva szépen fog, kellően jól fed, nekem a lemosással sincsenek problémáim. Bioderma sensibio micelllásvizet használok hozzá. Nem találtam ehelyett jobbat így eddigig ez a best.

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza
2022. augusztus 16.

Évek óta ezt a terméket használom!
Pro:
Akár fél évre is elegendő minden napos használat mellett, igaz, én csak minimális korrekcióra használom
Széles a színpaletta más márkákhoz képest
Nagyon jól fog és a kefe segít elsatírozni a természetesebb hatás elérésében
Imádom hogy ilyen vékony a ceruza mert sokkal pontosabban lehet dolgozni vele.
Kontra:
Ha erősebben nyomom a ceruzát előfordult hogy tört le belőle.
55-75 évesek arcbőrén nem fog szépen (anyukámon, nagymamámon és a barátnőiket teszteltem)