p02

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights
2019. augusztus 29.

Ez a termék egyszerűen szuper! Punk purple árnyalatban próbáltam ki július legelején abban reménykedve, hogy nem fog kikopni egyhamar. Én a balzsam nélkül vittem fel a festéket a kb. derékig érő hajamra éshát majdnem 4db kellett belőle, de ez várható volt. Festett világos szőke hajam volt és kb 1 óráig hagytam rajta a festéket. Amikor lemostam és megszárítottam csodálatos, fényes, egyenletes (bár az én hibámból egy pár tincsre kevesebb lila jutott ezért ajánlom, hogy fodrász fesse be a színezővel) lila hajam lett. Egyáltalán nem száritotta ki a hajam vagy roncsolta, idővel sem. Elég lassan kezdett el kikopni,hetente kb 2x mostam hajat és 1 hónap után volt látványos ahogyan kopott. A hajam vége a 2. hónap végére már kb teljesen szőke volt de kiengedve a hajam nem volt feltűnő, mert a többi helyen eperszőkére kopott.
Nagyon féltem, hogy bele fog ragadni a hajamba és soha nem lehetek olyan szőke mint előtte. Leszívás nélkül szerintem szőkített hajból 1000% hogy nem jön ki, de egy gyenge szőkítés nekem teljesen leszedte a még benne maradt (elég sok) rózsaszínes festéket és gyönyörűen vissza lehetett festeni szőkére.A hajam nem tört le.

Tehát, én nagyon ajánlom mindenkinek! Én jövő nyáron tuti befestem megint :)