pacsezi123

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. szeptember 5.

Borzasztó. Gondolom, a többség nem érzékeny/allergiás a kámforra és a mentolra, azért szeretik ennyire, de én még ilyen rossz állagú, rossz ízű, csípő-maró és indokolatlanul ronda küllemű ajakápolót nem igen láttam. Nem is értettem először, mi lehet a gond, ilyet még egy krémnél sem tapasztaltam - de gondolom, allergia lehet. A sima Labello is jobb ennél, de még a Maybelline-nek is sikerült jobb ajakápolót piacra dobni, maradok ezeknél a termékeknél.

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2019. június 3.

Már több mint egy éve csak ezt az alapozót használom, imádom! Sápadt, pórusos de nem pattanásos bőrömre tökéletes a közepes fedés, egyáltalán nem maszkszerű, beleivódik a bőrömbe, az árnyalata is elég világos. Szuper, hogy nem kinyomós, a kis applikátorral egyből felvihető az arcra, így nem is megy pocsékba egy csomó. Egész nap megmarad, semmi sem kopik belőle, nem irritál. Ráadásul most, hogy kipróbáltam a kiábrándító Loreál True Match alapozót, amit mindenki sztárol, még inkább értékelem ezt - jóval olcsóbb és tartósabb!

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. június 3.

Első kísérletem bronzerrel, nekem bevált eddig. Egy finom húzás az ecsettel, szépen eldolgozom, és üde, természetes színt ad az arcomnak. Világos a bőröm, ezért csak az arccsont alatt használom, a homlokomra nem is merném tenni, nehogy túl sötét legyen. Az illata is nagyon kellemes. Az viszont mínuszpont, hogy eléggé drága.