Palomino

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Versace Versus EDT

Versace Versus EDT
2018. február 24.

Másodszorra vásároltam meg, ami bizonyítja, hogy rákattantam) Nem minden nap van hozzá kedvem, váltogatom. De ameddig gyártják vásárolni fogom. Egyedi, természetkedvelő, laza, de ugyanakkor dögös nőknek ajánlom) Az illata semmilyen más illathoz nem hasonlítható, legalábbis én még hasonlót sem éreztem senkin. A férfiak annak ellenére szeretik, hogy nem az a hagyományos értelemben vett szexis illat. Ezt a nőt nem kaphatja meg bárki és nem is akar mindenkinek tetszeni)

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2018. február 24.

Szárazon, ecsettel használom a silky beige árnyalatot. A homlokomon és az orrom környékén hajlamos a bőröm a kifényesedésre, ez a púder megoldja ezt a problémát, igaz, azért naponta többször átmegyek rajta. Az illata nagyon visszafogott, szinte nem is érezni. Ami számomra előny. Vizesen még nem próbáltam és kicsit tartok is tőle, hogy utána nem kövesedik-e be. Szeretem, hogy van benne tükör is)

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor
2018. február 24.

A 040- es árnyalatot választottam a nem túl sötét és nem is túl világos bőrömhöz. A termékkel nagyon elégedett vagyok, vegyes bőrömre is megfelelőnek bizonyult, szépen fed. Ecsettel viszem fel és nagyon vékony réteg is elegendő. Tudom, hogy korrektor is, de természetesen a szemem alá egy ennél világosabb korrektort használok. Egyébként a szín elég sötét, így most télen nem is nagyon tudom használni, de beszerzek egy világosabb árnyalatot ugyanebből a termékből.