Pancsika

Regisztráció dátuma: 2012. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Catrice Le Grand Bleu Szemhéjfesték Toll

Catrice Le Grand Bleu Szemhéjfesték Toll
2014. október 27.

A sötétebb rózsaszínt vettem meg még valamikor nyáron, és nálam ez felváltotta a Color Tatto Pink Goldját. Most ahogy visszaolvastam a véleményeket meglepődtem, mert nálam a Pink Gold a nap végére kicsit "megrottyan", és beül a ráncokba, ez viszont egész nap, bármilyen időben ugyanolyan marad, mint reggel.
Egész nyáron ez volt a szemsminkem egy része (Permanent Taupe vagy On and On Bronze kiegészítéseként, belülre, és ujjbeggyel áttapogatva az átmenet miatt), és ma reggel szomorúan láttam, hogy az ölembe esett az utolsó kb egy centis darabka belőle. Visszatuszkoltam, utolsó morzsáig elhasználom, és ahány darabot látok belőle a következő üzletben, szerintem mind felmarkolom. (Jaj, remélem lesz még......)

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2014. október 27.

Edzőterembe járáshoz sminklemosásra vettem, de egyelőre lustaság és anyagiak miatt az edzés elmarad. :P
Amire azóta főként használom: táncóra utáni talp áttörlés..... :D Sajnos a táncteremben, ahol vagyunk az (állítólag) rendszeres takarítás ellenére a balettszőnyeg így is tele van porral meg egyebekkel (igen, fujjjjj) és mivel mezítlábas (max zoknis) táncot űzünk, ezért az óra végére garantált a fekete talp. Tényleg nem túl nedves, és erre a munkára elkelne egy nedvesebb, de üsse kő, ennyi pénzért elhasználok belőle többet. :)
Pár alkalommal próbáltam sminklemosásra, az alapozót nagyjából leszedi, de egyik szempillaspirálommal sem boldogul, pedig nem vízállót használok. Kicsit félve próbáltam ki egyébként az arcomon, mert eddig minden eddig próbált törlőkendő irritálta, iszonyatosan csíptek, és utána húzódott és kipirosodott a bőröm. Ennél szerencsére nincsen ilyen probléma.

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre
2014. október 27.

Most járok a flakon végén, egész jó véleménnyel vagyok róla.
Sminklemosás első lépéseként használom, türelmetlen vagyok, és ezzel sikerült eléggé felgyorsítani a folyamatot. Általában egyszer, ha "ragaszkodóbb" alapozó van rajtam, akkor kétszer mosom át az arcom vele, valamint reggel zuhanyzásnál szintén egyszer. Azért a szemsminkkel nem boldogul túl jól, így arra külön kell a kiegészítés. Micellás vízzel át szoktam törölni az arcom, de nem nagyon van utána sminkmaradvány.
Ami annyira nem tetszik, hogy kicsit húzódik utána a bőröm, és mivel télen eleve szárazabb a bőröm, így szerintem nem lennénk a következő hónapokban nagy barátok.
Marha nagy flakon, 473 ml, és fél évig kitartott minden nap két-három arcmosással, és ehhez képest még nagyon olcsó is, és a pumpás adagoló a tubusok meg öntögetős cuccok után felüdülés. Viszont ooolllyan messziről jön, és ooooollllyan sokat kell rá várni, hogy szerintem most valami itthon kapható, lehetőleg krémes lemosót keresek télire, és tavasszal meglátom, mennyire vágyom utána.

3 ÖSSZETEVŐ

Egg Powder EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott