PankaManka

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2013. március 29.

Ezt az alapozót kedvenc sminkesem,Bebita Bonita ajánlotta.Esküvőm lesz nemsoká,és ezért jól fedő,vízálló alapozót ajánlott.Nagyon praktikus,100ml-es kiszerelés,és szintén eltaláltam az árnyalatot,pedig internetről rendeltem:)Jó az állaga,nagyon jól fed,könnyű eldolgozni,és be fog tartani hónapokig.

Update:Sajnos eléggé szárítja a bőrömet ebben a hidegben,lehet mégsem ez lesz az esküvői alapozóm,maximum keverve.Fedni továbbra is jól fed,de nagyon kiemeli a száraz részeket.

Diesel Zero Plus Feminine

Diesel Zero Plus Feminine
2013. március 29.

Örök kedvenc még a középiskolából.Imádom az édes,kókuszos illatát.Régen vettem,tervezem megint a beszerzését.Mennyiségéhez teljesen rendben van az ára is.

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2013. március 29.

Már úton van a következő üveg belőle.Remélem az esküvőmig ideér:) Semmihez nem hasonlítható,édes illata van.Teljesen az én stílusom.Egyszer volt nekem,véletlenül vettem meg egy utcai árustól.Nem az eredetit,de tetszett az illata,és az,hogy 100ml-es.Akkor csak beleszagoltam,de utána beleszerettem."Gagyihoz" képest egész nap éreztem az illatát,és az ismerőseim is.Persze most eredeti lesz.:)