Panna57

Regisztráció dátuma: 2019. november 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. november 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. november 8.

A legjobb alapozó amit eddig használtam, jó a fedése az illata es kibírja az egész napot az arcon. Én a hozzá tartozó puderrel és korrektorral használom. Egyetlen negatívuma talán csak annyi hogy kevés árnyalata van, bár szerencsére nekem sikerült megtalálni. Joy es glamour napokon nagyon jó áron lehet kapni egy nagyon jó krémet, abszolút megeri használni.

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2019. november 8.

A hatása hamar érezhető/látható. Nagyon megvagyok vele elégedve a pattanások ellen rendkívül jó, viszont utána mindig használok hidratálót mert hajlamos kiszárítani a bőrt. Én minden este használom és rendkívül örülök hogy rátaláltam, nagyon sokat segített.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2019. november 8.

Pár napig tényleg érezhető a hatása, bár az egy hetet sokallom, talán 2 max 3 napig. A maszk felvitele elég nehézkes, nagyon nagy a mérete, a szememnél pedig kifejezetten kicsi, viszont az illata csodálatos, és nagyon kellemes az a 15 perc amíg viselni kell. Én a maszkot két alkalommal szoktam használni, mivel a levétele után rengeteg krém marad a maszkon és a tasakban is.