Pannama

Regisztráció dátuma: 2017. december 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Occitane Shea Tusfürdő Olaj

L'Occitane Shea Tusfürdő Olaj
2020. március 1.

Ajándékba kaptam az utazó méretűt, és nyaralás alatt használtam el. Nagyon szerettem, mert kevés elég belőle és nagyon szuper illata van. Emellett nagyon jó hidratálást ad, nem nehezít el.

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal
2020. március 1.

Nagyon imádom! Hihetetlen sokáig elég volt egy doboz, mondjuk ez azért is lehet, mert főleg SOS csodaszerként használom. Alapvetően nem túl pattanásos a börőm, de amikor makacs kis pattanások jönnek elő (általában homlok tájékán), illetve a bőröm indokolatlanul egyenletlenné válik, egy használat csodát művel. A gyulladt pattanások lesimulnak, a zsíros bőr eltűnik és helyette sima, táplált és puha lesz az arcom. A barátom meglátta, hogy milyen sokat segít, így ő is mindig kéri, hogy csináljak neki egy pakolást. Neki is nagyon sokat használt, így a szülinapjára kapott is tőlem egyet :)
Ha lehetne, hat csillagot kapna.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel
2020. február 27.

Az ősszel hihetetlen hullásnak indult a hajam. De tényleg...csomókban jött és egészen megritkult az oroszlánsörény-hajkoronám. Gyakran a sírás kerülget és próbálok is tenni ellene minden eszközzel, de sajnos elmúlni nem múlik el... Először a koffein nélküli testvéréből használtam el egy flakonnal, bedörzsölve, főleg esti használattal. Most pedig ennek a kis flakonnak az alján járok. Sajnos a hullásomat nem mulasztja, de láthatóan sok babahajam nőtt tőle és a hajnövekedésem is felgyorsította! Plusz a zsírosodásra is jó kis szer. Sajnos mivel a hajhullásom múlhatatlan, így csak 4 csillagot tudok adni neki, de nagyon szeretem! Újra fogom még venni biztosan.

UPDATE: 2017 óta rengeteget javult a helyzet, a hajhullás mondhatni 100%ban elmúlt és már csak néha időszakosan tér vissza egy picit (ősz, tél). Szerintem ez a cucc rengeteget segített a helyzet javításán, és a rengeteg babahaj csak nőtt és nőtt. Mellette még rengeteg vitamint szedtem illetve a hajápolási szokásaimat radikálisan megváltoztattam (természetes, SLS-, parabén-, szilikonmentes). Nem csak ez, de a koffein nélküli testvére is bevált és mindig van itthon, hogy néha kúraszerűen bemasszírozzam.
És ünnepélyesen jelentem: oroszlánsörény teljesen visszanőtt!