Best of Beauty 2019

pannivok

Regisztráció dátuma: 2014. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál
2018. február 18.

Ilyen pocsék szempillaspirállal ritkán találkoztam. A keféje végett azt gondoltam, hogy majd szépen dúsít is és minden pillát elér, hát nem. Használat után, olyan mintha kb 5 szál szempillám lenne és azok sem hosszúak :D Szóval katasztrófa. És nagyjából eddig bármi mást használtam, pláne a sárga alapon lila maybelline-t, de több márkabéli társát is kedvelve, ilyen rossz tapasztalatom sosem volt. Nem tudom másnak ez hogy jött be, de szerintem egy forintot sem ér, pláne úgy, hogy csomó fele ennyibe kerülő szempillaspirál inkább művel csodát mint ez. Több anyag ment a szemhéjamra illetve bárhova máshova, mint a szempilláim köré... illetve ami a szempillámra került az is inkább csak furán összetapasztotta, de igaz nem csomósan :DDD az egy csillagot is csak azért adom, mert kevesebbet nem lehet.
Pozitívum csak annyi, hogy az anyagnak benne nincs semmilyen negatív hatása legalább :D De mondjuk egy maybellinetől nem is várnék olyat, hogy csípje a szemem, vagy akármi.

Alverde All In One Szempillaspirál

Alverde All In One Szempillaspirál
2017. május 30.

Totál csalódás. A boltban úgy tűnt, hogy a kialakítása miatt majd mennyire dúsít és milyen jó :D TÉVEDTEM. Sajnos. 1400 Ft-om bánta, mert se nem dúsít se nem hosszabbít, igazából annyiban van különbség kb. a ki nem spirálozott szempillám és e között, hogy a tövét megfestegeti. Ami eredményt fel tud mutatni, maximum, a pillák összetapasztása és minimális hosszabbítás az ötödik réteg után.

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2017. március 25.

Esténként használom, kellemes állagú, jó az illata, hamar beszívódik. Reggelre kellemes érzéssel ébredek, nincs kiszáradva az arcom. Nekem nem zsírosít, hanem pont jó :) Érzékeny bőröm van, és semmi problémám a krémmel, úgyhogy én ajánlom.