panreka

Regisztráció dátuma: 2015. február 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2018. október 7.

A Garnier helyett vettem, mert nem volt a rózsaszín, ez meg jó áron volt. Hát kár volt...Végül is elmegy, de sajnos a Garnier után kb minden rossz, kivéve a fekete Nivea, az pozitív csalódás volt, tényleg mindent leszed.
Gyenge termék, több idő leszedni vele a sminket, ragad, habzik, csípi kicsit a bőröm. Bár miután vízzel lemostam elég tisztának tűnt a végeredmény. Sajnos kicsit kipirosodott tőle a bőröm és az arckrémem is csípett utána.

De a célnak amúgy megfelel, meg olcsó, szóval a 3 csillagot megérdemli. De azért megfigyelem még pár használat után, ha nem okoz pattanást vagy nagyon száraz bőrt akkor megbékélek vele.

Rival De Loop Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Rival De Loop Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2017. október 27.

Ha lehetne 10*-ot adnék...a legjobb szemfesték lemosó amit valaha használtam! ❤ Évek óta ragaszkodom hozzá.

HERBioticum Melegítő Chilis Lóbalzsam

HERBioticum Melegítő Chilis Lóbalzsam
2016. december 13.

Többször használtam, nagyon-nagyon égetett, de tűrtem, 1 óra múlva enyhült valamennyire. Ma viszont HÓLYAGOS lett a bőröm két helyen és rákvörös. Ez már égési sérülés, és nem tudom mit csináljak vele és remélem nem marad meg a nyoma!!! Fél órája hűtöm hideg vizes törölközővel, jegelem, panthenol.....