Pantene

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Altapharma Sörélesztő Tabletta

Altapharma Sörélesztő Tabletta
2019. január 3.

Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem egész jól rendbe hozta a hajamat. Szeptember óta szedem, erősödött és dúsult is tőle, babahajam is sok nőtt. A szaga és íze borzalmas, de egy kúrát kibírtam vele. Talán ősszel ismét újraveszem.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. október 10.

Nagyon szuper cucc! Féltem, hogy olajos érzetet fog hagyni, de a legnagyobb meglepetésemre nem. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, az arcomra és a nyakamra is használom egyaránt, este illetve reggel is smink előtt. Kb 1,5-2 hónapra elég egy üvegcse (nekem:). Tuti, hogy újraveszem.

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2018. május 5.

Szemkörnyékápolót kerestem, mert nagyon ki volt száradva a szemhéjam, amikor megpillantottam ezt az argánolajat. Venni szerettem volna már hamarabb is, de most jól is jött, gondoltam ártani nem fog a szemhéjamnak, így hát megvettem, és nagyon jól tettem! :) esténként kenem fel az egész arcomra, nagyon jól hidratál. Egyedül a szagát nem szeretem, számomra büdös, de hamar elillan. A hatása kárpótol ezért.

1 hónap használat után bátran kijelenthetem, hogy tuti újravevős termék! A száraz szemkörnyékemet maximálisan rendbe hozta, emellett amióta minden este ezt használom, reggel sokkal kipihentebbnek látom a szemeim, és az alapozó is sokkal szebb rajta. 5*********