paperflowersanita

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2015. február 12.

Évekkel ezelőtt volt ilyen lakkom, akkor még tini voltam és a bátyámtól kaptam karácsonyra. Emlékeztem rá, hogy nem egy atombiztos körömlakk, de nem hittem volna, hogy ennyire botrányos lesz. Most, hogy már van saját fizetésem beruháztam a real redre, csalódtam is. Két napig sem bírta pattogás nélkül a körmömön, pedig jó lenne, mert a munkaköröm olyan, hogy iszonyat igénytelennek festek, ha össze-vissza van lepattogva a körömlakkom. Semmilyen fedőlakk nem segít rajta pedig kipróbáltam nagyon sokat. A színe miatt kap kettő csillagot.

Artdeco Ceramic Körömlakk

Artdeco Ceramic Körömlakk
2015. február 12.

Számomra iszonyú nagy csalódás ez a körömlakk, még szerencse, hogy nem teljes áron vettem. A színe nagyon szép, bordó, arany beütéssel. Hat órával a felkenés után, pedig több filmet is megnéztem, mert beteg vagyok, de így sem kötött meg. Elkezdett a vége rohamosan kopni. Irodai munkám van és egyszerűen lepattogott második nap estére. Még akciósan is iszonyat pocséklás volt. Kapni fog később egy újabb esélyt, hát ha megjavul.

Rimmel Sweetie Crush Körömlakk

Rimmel Sweetie Crush Körömlakk
2014. június 26.

Én tegnap kaptam a páromtól. Elkísértük barátnőmet fogkrémért a Rossmannba, Ő megállt a lakkoknál :) Én barátnőmmel fogkrémet válogattam, mire odajött hozzám két nagyon jó színű lakkal, az egyik ez volt, hogy kérem e. Megjegyezendő, hogy amúgy is vagy 30 sorakozik már a polcomon:) És megvette nekem a rózsaszinet és egy másik rimmeleset.

Ennek valami eszméletlen jó színes van. Nem erős, szolid a minden napi munkához. Két rétegben is szép volt, de kentem rá egy harmadikat, így az igazi. Szerintem 3-4 napot ki fog bírni, ami nálam nagy szó, azt figyelembe véve, hogy egész nap billentyűzeten kattogok és szép kis összegek mennek át a kezemen és a pénznél nincs körömlakk gyilkosabb dolog:) Ismerőseim mindig irigykednek a körmömre, pedig 18 évesen voltam először és utoljára körmösnél, azóta sem voltam hajlandó műkörmöt rakatni. Szépnek tartom, de folyton eltört valamiért, lehet, hogy azért, mert bányákba kúsztam másztam? Na mindegy is, 3 naponta váltogatom a körmöm színét, most ez van a körmömön és imádom.