pappevi

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inika Organikus BB-Krém

Inika Organikus BB-Krém
2018. április 19.

Háááááát... Őszintén? Fantasztikus és hibátlan! Őszintébben? Ne, inkább hagyjad, ne vedd meg.

Hozza a magas árkategóriás termékeknél elvárt megjelenést. Igényes kivitelezés és hasonlóan igényes beltartalom- csodásak az összetevői!
Az első gondolatom, amikor megfogtam a dobozát az volt, hogy ez rohadtul picike!!! Majdnem 10 ezer forintért?
Najó, nem lesz gond, amúgy is azt olvastam, hogy kevés is elég belőle Egy pumpa a kézre. Nos ekkor jöttem rá, hogy a honey árnyalattal lehet, hogy mellényúltam - ez inkább az én napsütötte színem, mint a jelenlegi lárva megjelenés. Noh nem baj - gondoltam, bár ez átlőtte az alap elképzelésemet arról, hogy olyan bb krémet veszek, amivel a szemem környékét is tudom sminkelni.
Ezzel sajnos nem lehet. Különleges cucc viszont. Felkened és 3 pillantás múlva a bőr egyszerűen elnyeli. de ezt értsd szó szerint - nincs mit már kenned, mert semmilyen nyoma nem marad a bőrön. Hazudok igazából marad- teljesen hidratált lesz a bőr és kap egy (gondolom innentől árnyalattól függően) bronzos színt és csillogást. Természetes.
Ami számomra meglepetés volt az az, hogy semmi, de tényleg semmi fedése nincs. Ez egy bőrtökéletesítő készítmény és ez szokatlan az eddig használt bb krémeimhez képest. Az is igaz, hogy azok nem natúr kozmetikumok voltak.

Következtetésképpen: Nagyon drága és kevéske cserébe viszont kapsz egy csúcs hidratálót, amitől ragyogó lesz az amúgy egészséges (patti és hegmentes) bőröd.
Ja, és rájössz, hogy nem feltétlenül kell az egész fejedet le bb krémezni, mert a nélkül is jól mutat a bőröd!! **)

Douglas Exception Eyes Szempillaspirál

Douglas Exception Eyes Szempillaspirál
2018. április 19.

Nekem ezüst színű van. Mi lehet a különbség? Személy szerint elégedett vagyok vele. Mesésen emeli ki a pilláim- hosszabbít és dúsít, ahogyan ígéri.
Az előttem szólókhoz hasonlóan nekem is a tartósságával van problémám: egyszerűen lepereg a pillákról.
Sebaaaaj, azért elhasználom. :))

Vizol S 0,4% Szemcsepp Száraz Szemre

Vizol S 0,4% Szemcsepp Száraz Szemre
2018. április 19.

Nagyon kellemesen hidratálja a szemet hosszú időn keresztül. Cseppentés után nem ég és valóban könnyítette az allergia okozta irritáción. Simán lenyomja az eddig használt társait. Visine és Iridina due).Számomra egyedül az adagoló fura - eleinte nem akart összeállni a kép, hogy mit kezdjek vele. :))
Ezért nem vonok le pontot, meg lehet szokni.