paradicsom14

Regisztráció dátuma: 2021. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Revox Just Retinol Arctonik

Revox Just Retinol Arctonik
2021. június 30.

Született pár érdekes megjegyzés a termékkel kapcsolatban, és én is hasonló véleményen vagyok, sajnos én már korábban megvettem a terméket, mielőtt tájékozódtam volna.(PS.:állítsátok át a vélemények fülecskénél, hogy vélemény és megjegyzés, így a megjegyzéseket is láthatjátok!)
Egy korábbi retinolomat szerettem volna lecserélni erre, de nem volt túl jó választás. Míg az előző retinolom csodásan halványította a pigmentfoltokat, javított a pattanások állapotán, szépen egységesítette a bőrömet, ezt a Revox retinolánál egyáltalán nem tapasztaltam, pedig rendszeresen használtam. Most már a megjegyzéseket olvasva látom, hogy ez egy bizonyos összetevő miatt lehet, ami nem olyan hatékony, mint a valódi retinol.
Ez a tonik ráadásul nem is volt túl kellemes érzet a bőrömön, mintha irritálta volna.
Pozitívumok:nagy mennyiség, nem olyan drága, könnyen elérhető.
Ha elfogy, azonnal visszatérek a régi retinolomhoz, sajnos ez hatástalan volt.

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2021. május 13.

Katasztrofális!!!
Nem értem a sok jó véleményt.
Érzékeny bőrűek messzire kerüljék el ezt az alkoholos lötyit.
Nem értem a hypeot egyszerűen...vagy csak nekem nem működik ennyire?
Zsírosbödön lesz tőle a fejem, rengeteg apró mitesszert okozott az állam környékén, és jó néhány gyulladt pattanást is. Ráadásul még csíp is, szétirritálja az arcom a nap végére. Cserébe még a kiszerelése is kicsi és drága a tudásához képest. Akkor már bármelyik dm vagy rossmann sajátmárkás fényvédő, mint ez!

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2021. május 13.

Szerintem az olcsóbb fényvédők közül a legjobb! Bár én leginkább testre szeretem őt használni.