paramm

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush
2015. február 22.

A Clinique liquid szappanjával használom, reggel és este. Eleinte én is féltem tőle, hogy valóban van e ekkora tisztításra szüksége az arcomnak, de rájöttem hogy igen, van. Először este, majd rendszeresen elkezdtem használni. A pattanások, és a piros kis duzzanatok eltűntek, nem jöttek ki újak az arcomon. Sminklemosásra én nem ajánlom, mert ő kifejezetten a sminklemosás után használandó, hogy még tisztább legyen a bőr, nem lenne szívem a sminket vele leszedetni, és a pici puha sörtéit bepiszkítani az alapozómmal. A tisztítást egy új alapra helyezte számomra, sokkal üdébb a bőröm, csillogóbb, élettel telibb, én mindenképp ajánlom őt mindenkinek, érzékeny bőrűnek, zsíros bőrűnek, bárkinek. :)

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2014. június 20.

Muszáj volt váltanom, és hát a sok pozitív dolog hatására, és hasonló bőrrel rendelkező "társaim" reagálására választottam őt. SZUPER!!! Nem gondoltam volna hogy ez a kis tubusos arckém ennyire jól megállja a helyét, az én fénylő kombinált bőrömön, de IGEN!
Sőt az előtte használt Garnieremet több kilométerről kerültem volna el, ha erre a kis csodára ráakadok.
Pici pórusaim lettek tőle, és egyáltalán nem fényesedik ki a bőröm, hanem szép matt lesz. Az ára szintén csodálatos, amit sajnos az illatáról nem lehet elmondani, mert nagyon erős, viszont egy jó fél óra múlva már hűlt helyét érezzük, szóval meg lehet barátkozni vele.
Ami még nagyon meglepett, hogy a krémet száraz bőrűeknek ajánlják, de jó az én bőrtípusomra is. Sőt nem jó, hanem TÖKÉLETES!

Update!

Az első három nap tökéletes volt vele, viszont valamit nagyon nem szeret benne a bőröm és a 4. napon apró pici fehér pattanások jelentkeznek, amit nem ennek a krémnek tudtam be, de mihelyst elhagytam elmúltak, és egyáltalán nem jönnek vissza! Kuka!

Oriflame Floral Tusolókrém

Oriflame Floral Tusolókrém
2013. november 7.

Nagyon finom virágos, púderes illata van, ugyanúgy mint a kézkrémének. A bőrömet nem szárítja, viszont a bökkenő csak az, mint minden Oriflame-s tusfürdőnél, hogy alig habzik...