Paranoia193

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2014. november 30.

Nekem nagy csalódás volt, mikor kipróbáltam a boltba még nem tűnt rossznak, aztán az első élesben történő alkalmazás során borzadtam el, arcomra és mintha semmit nem tettem volna az hanem abban a pozitív aspektusban, hogy óóó milyen természetes hatást kelt, hanem abban, hogy te jó ég, milyen bőröm!!!! Gondoltam leváltom az Yves Rocher alapozóm egy kicsit költség hatékonyabb alapozóra, hiba volt...
Szeretem az Astor márkát, a vízálló szemhéjtus évek óta nagy kedvencem, de ez egy hatalmas csalódás volt, azt hiszem nem fogok több Astor alapozót venni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. augusztus 23.

Nekem nagyon bejön, jól leszedi a sminket, bár utána mindenféle képen le kell mosni az arcom különben másnap reggel egy rügyező bokorral kelek az arcomon.
Azt gondoltam az elején, hogy nem lesz sokáig elég, viszont pozitívan csalódtam, legalább egy hónapja vettem , de még bőven kitart.
Évekig testápolót használtam a smink lemosására a kettő az egyben elve alapján, de most jót tett ez a váltás, jobb mint a testápoló:)

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. augusztus 23.

Nekem nagyon bejön, akciósan vettem így az ára is teljesen jó volt.
Amikor kinyitja az ember hát....nem túl bizalomgerjesztő a keféje, viszont nagyon szép pillákat csinál, nincs bogárláb effektus, sokkal hosszabbnak tűnnek tőle a pilláim.
És mikor kihúzza az ember nem azt mondom ,hogy ideális mennyiség, de nem a negyedtubus festék jön ki a kefével, ami sajnos elég sok szempillaspirálnál előfordul.
4 csillag, mert bár szuper, de azért nem elképesztő:)