parfumcsoda

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2014. december 4.

Mivel szeretem a görög yoghurtot,gondoltam nem választok nagyon mellé ezzel az illattal.És igazam is lett :) Bár a barátom azt mondta inkább megenné,mint magára kenné, de ő is nagyon szereti,mert sokáig tart az illata és olyan jó kis selymes lesz tőle a bőröm :-) Állagra is szupi,nem túl folyós,így adagolni is egyszerű :-) Felváltva használom a Romantic Moments és a Vanilla tusfürdőkkel. :)

Garnier Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal
2014. december 4.

Egy krémhez adták ajándékba,így került a kosaramba,amit nem bántam meg.Isteni az illata,igazi csajos,diszkrét,enyhe rózsaillat.Nagyon kellemes az állaga,nem ragad,nem csípi a bőröm,megfelelően hidratál,bár nekem kevert bőrtípusom van,csak néhány helyen száraz. Az adagolásnál néha túl sok jön belőle,mert nagy a kupakon a nyílás, de ezt leszámítva 5 csillag.:)

Playboy # Generation Body Spray

Playboy # Generation Body Spray
2014. október 14.

Tegnap vettem meg a spray változatot,finom gyümölcsös illata van,már már habcsókosan édes.Tartósnak nem mondanám,de nem is hiszem hogy feladata lenne,hiszen nem parfümről beszélünk,mondjuk a Playboy parfümjei sem valami tartósak.Ilyen futkározós,boltba leszaladós illat,tetszik :)