PastelGuppie

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lovely Surprise Me Szemhéjpúder Paletta

Lovely Surprise Me Szemhéjpúder Paletta
2019. november 4.

1 csillag: 1. Utána néztem és a Huda Beauty Obessions palettát lemásolták. Tudom,hogy a Lovely szeret nem kissé "inspirálódni" a nagyobb márkák termékeiből ez nem az első példa de kezd unalmas lenni hogy másolnak és nem feltűnően. Ebből kemény jogi problémák lehetnek és nem szívesen költöm a pénzt olyanra aki mások kemény munkáját másolja. 2. Nagyon porzik, kb. végighúzod a szemhéjadon és az arcodra hullik az egész.

Szerintem kerüljétek.

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Velour Lip Scrub

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Velour Lip Scrub
2019. február 17.

Watermelon gum van meg, nem terveztem rendelni de ha már így lehet kapni Budapesten a Marrionaudban akkor vettem egyet, mert nagy rajongója vagyok a márkának és Jeffreenek is. Nagyon jó az illata, amire kitalálták arra tökéletes és imádom! Nem fogok lip scrub gyűjteményt halmozni ,mert egy doboz elég kb. egy évig és egy kicsit drága de egyszer belefér. A húgomnak és egy barátnőmnek is vettem egyet ajándékba (Blue raspberry sucker és a 2018 Valentin napos kollekció Cherry soda változatát)

Jeffree Star Cosmetics Star Family Box Set

Jeffree Star Cosmetics Star Family Box Set
2019. február 17.

Kicsit megkésve,de sikerült Maquilliáról berendelnem Diva-t. Azért így megkésve,mert a Prom Night rúzsomban még volt és a két szín hasonlít a képek alapján. Nos van különbség: Prom Night sűrűbb, kicsit nehezebb vele dolgozni és neonosabb Barbie-pink. Divával álom dolgozni, sose rontottam el egy milliméternyit sem a festést és a színe is jobban tetszik még ha egy kicsit lágyabb mint a Prom Night. Ha a kettő között nem tudsz dönteni akkor Divát ajánlom!