PatriciaF

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2019. június 21.

A 317-es színt választottam ki az erősen világos barna hajamra... Egy erősebb vöröses barna színre számítottam tőle, olvastam azonban, hogy sötétebbre festi a hajat mint ami a képen van, és ez így is történt ... egy amúgy nagyon szép sőtét gesztenyeszínt kaptam. A vöröses vonások látszódnak benne, remélem, hogy ha kicsit fakul tényleg olyan színt kapok amilyet szerettem volna.
Amúgy mielőtt elkezdtem szanaszét szadizni a hajamat kb hasonló színe volt, így nincsen vele bajom. Ennél nagyobb problémám tényleg nincsen. Sokakkal ellentétben nekem talán még szebb fényesebb és tápláltab lett a hajam, egy picit se szárította ki. Árához képest szerintem nagyon megéri, de legközelebb a tervezettnél egy eggyel világosabbat fogok választani, így talán elérem azt amit szerettem volna eredetileg.
(Majd még kíváncsi leszek az x hajmosás utáni állapotra is)

Update: Pont egy hét elteltével már látszik a szín változása, de még mindig egészen sötét ahhoz képest amit ígért. Mondjuk nekem ez is tetszik, de aki tényleg egy olyan eredményt szeretne elérni annak nem ajánlom ezt a festéket ... lehet, hogy egy igazi tartós festék hitelesebben adná vissza a választott színt, de ez ennél nem jött be. A hajam alján ahol szőkítve voltam picit, semmit sem kopott jobban mint a hajtőnél vagy akárhol máshol, szép egyenletesen megmaradt a hajam minden részénél. Viszont iszonyatosan puha a hajam még mindig, nem törik jobban tőle mint ezelőtt, de nagyon könnyen kezelhető mióta festettem.
Update 2.: Egy hónap elteltével kb 3 naponta hajatmosva már alig látszik a szín, szinte semmi se maradt már belőle. (így újrafestettem, ezúttal egy nem kimosható hajfestékkel, nem befolyásolta a szín fogását ennek a terméknek az előzőleges használata.)

Oriflame Swedish Spa Whipped Waves Testápoló Vaj

Oriflame Swedish Spa Whipped Waves Testápoló Vaj
2019. június 21.

Alapból megemlíteném, hogy nem egy olcsó krém, de annyira sok és masszív állagú, hogy egy ilyen tégelyt nem is tudom mikor fogok úgy rendesen elhasználni. Amennyire kevésnek tűnik annyira sok, én az arcom ápolása miatt rendeltem, nagyon érzékeny lett mióta egy arcmaszk sikeresen leégette kb az egészet, viszont rendeltetésszerűen testápolóként is használom.
Úgy vélem, hogy amiben sheavaj vaj, az már rossz nem lehet, és tényleg nem rossz. Az illatát semmihez nem tudom hasonlítani, kissé púderes de mégsem, könnyen eldolgozható és nem hagy filmréteget sehol. Az arcomon sminkalapnak is használom kis száradási idő után sokkal jobb eldolgozni rajta az alapozót, a smink lemosása sokkal könnyebb, a bőröm pedig sokkal puhább és a pórusaim se tömődnek úgy el mint előtte.
Amúgy alapból teszi azt amit kell, ápol és szépít.

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster
2019. június 21.

Nekem bevált, a supreme golds 8-60 árnyalatot próbáltam ki, a dobozán egyértelműen arany szőke színe van, kissé meghatározhatatlan, ezért is tetszett meg. Minden utasítást és határidőt betartva megkaptam a színt, ami szintén meghatározhatatlan lett a hajamon, hol szőkésnek látszódott, hol barnának, napfényen meg kimondottam rézvörös árnyalatnak látszódik. Nekem nagyon tetszik, amúgy se tudtam dönteni, hogy milyenre fessem, így kicsit talán mindenből kaptam. :D
A fedéssel nincsen problémám, nekem minden hajszálat maradéktalanul és gyönyörűen fedett, még az ősz hajszálakat is, és talán kicsit tápláltabb és szebb kinézetet és érzetet kaptam tőle. Egészen friss festés, nem tudom, hogy meddig fog így maradni, mindenesetre újra fogom venni, elég vagány színe van, a doboz hátoldalán lévő szín összehasonlítások is passzolnak nálam.