Patricica11

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2019. október 28.

Amit előre kinéztem természetesen nem találtam így ez jött velem haza a 'semminél több' alapon. Ennyi pénzért egynek elment, de valóban semmi említésre méltó pozitív hatást nem nyújtott. A maszk anyaga túl vastag, nem lehet normálisan kisimítani és ahol nem illeszkedett a bőrömre ott valami csoda folytán tök hamar ki is száradt. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom, engem enyhén égetett de azt nem mondanám hogy kifejezetten kellemetlen volt... persze jó se. Na a termék is pont ilyen..

Essence Plumping Nudes Szájfény

Essence Plumping Nudes Szájfény
2019. augusztus 18.

A 05 Bold Love boldog tulajdonosa vagyok és az eddigi negatív kritikákat ennél az árnyalatnál én nem tapasztaltam. A többivel ellentétben úgy tűnt ez egyáltalán nem tartalmaz csillámot és valóban nem is ért csalódás ezzel kapcsolatosan. A mentolos hatása sem tűnt fel egészen addig amíg itt nem olvastam, ami tök furcsa (lehet az árnyalatok között ebben is van különbség ?!) Nem egy könnyű formula valóban, érezhetően ott van az ajkakon, viszont ennek ellenére sem mászik el még a legnagyobb melegben sem. Nem ragacsos, szép fényt ad, én imádom :)

Les Sens de Marrakech Olajos Testradír Sivatagi Homokkal

Les Sens de Marrakech Olajos Testradír Sivatagi Homokkal
2019. augusztus 6.
(!)

Nem összehasonlítható érzés ennek a terméknek a használata egy átlagos bőrradírhoz viszonyítva. Sokkal izgalmasabb, különlegesebb és egyben talán furcsább is. A homok és a só együtt szinte fájdalmasan durva, de miután az utóbbi elolvad már csak egy kellemes, meleg érzést hagy maga után. Én őszintén imádom ezt a terméket, de valóban inkább egy élménynek kiváló mintsem napi rendszeres használatra (és nem is hiszem persze hogy arra szánták). Az illata fantasztikus, frissítően citrusos nem pedig fűszeresen mandarinos, mégis lehet ez az illat jobban átjön majd egy téli napon mint most a nyári forróságban. Hálás vagyok hogy tesztelhettem. :)