Patricica11

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Glow Play Blush

MAC Glow Play Blush
2021. július 16.

Fél éve használom napi rendszerességgel a Grand árnyalatot, egyszerűen tökéletes ez a pirosító. Számomra a legcsodálatosabb benne, hogy hihetetlen természetes hatást kelt és mindemellett rendkívül tartós. Nem tudnék még csak hasonló terméket sem mondani állag tekintetében. Az elején nehézkes volt kitapasztalnom, hogy hogyan tudom a legszebben felvinni, de minden időt megért a próbálkozás. Egész biztosan szeretnék további árnyalatok boldog tulajdonosa lenni.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2020. szeptember 25.

Az illata nem túl kellemes, húsvéti kölnire emlékezetet, de legalább nem tartós a hajamban. Ezt leszámítva számomra hozza a megszokott L'oreal balzsamok minőségét. Hosszú vastagszálú a hajam, határozottan selymesebb a használata mellett és nem nehezíti el.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2020. július 18.

Krémmániás kedvenc lévén nem hittem, hogy csalódást fog okozni, de számomra érthetetlen mitől ennyire népszerű. Semmi pozitív hatását nem érzetem közvetlen a használat után, de abban bíztam, hogy hosszútávon tesz jót hajamnak, tekintve, hogy egész szép az összetevő listája. Én is tapasztaltam, hogy nehezen szívódott be, az illata szerintem koránt sem kellemes, leginkább olyan fura pasi szagú ... Összességében nem mondanám, hogy pénzkidobás, de kevés dolgot vártam annyira hogy elfogyjon, mint ezt.