Patricica11

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

2020. július 18.

Krémmániás kedvenc lévén nem hittem, hogy csalódást fog okozni, de számomra érthetetlen mitől ennyire népszerű. Semmi pozitív hatását nem érzetem közvetlen a használat után, de abban bíztam, hogy hosszútávon tesz jót hajamnak, tekintve, hogy egész szép az összetevő listája. Én is tapasztaltam, hogy nehezen szívódott be, az illata szerintem koránt sem kellemes, leginkább olyan fura pasi szagú ... Összességében nem mondanám, hogy pénzkidobás, de kevés dolgot vártam annyira hogy elfogyjon, mint ezt.

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. január 20.

Lenyűgöző ez a paletta, amióta megvan eszembe se jut mást használni. A szélső highlighter egyszerűen tökéletes. Hordanám télen, nyáron, alkalomra, hétköznapra, se nem túl meleg, se nem túl hideg pezsgő árnyalat, fantasztikus komolyan. Az állagát tekintve sincs okom panaszra, mindhárom tök jó krémes és gyönyörűen fénylő. A pirosító nagyon intenzív, mind színben mind fényességben. Az abszolút döbbenet számomra, hogy valamennyi drogériás fényes pirosítóm tartóssága botrányos, többnyire csak a csillámok maradnak meg nap végére.. de ez..rajtam elképesztően tartós. A középső highlighter számomra annyira nem kihasználható, de a másik két rész bőven kárpótol.

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2019. október 28.

Amit előre kinéztem természetesen nem találtam így ez jött velem haza a 'semminél több' alapon. Ennyi pénzért egynek elment, de valóban semmi említésre méltó pozitív hatást nem nyújtott. A maszk anyaga túl vastag, nem lehet normálisan kisimítani és ahol nem illeszkedett a bőrömre ott valami csoda folytán tök hamar ki is száradt. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom, engem enyhén égetett de azt nem mondanám hogy kifejezetten kellemetlen volt... persze jó se. Na a termék is pont ilyen..