patvik

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel
2020. február 22.

Mandulasavval együtt használom, jól kiegészítik egymást, ha úgy van használok utána akneroxidot is (kizárólag 20-30 perc elteltével hogy felraktam a hamlásztókat), szintén jól teljesítenek együtt. Nem látok hatalmas változást egyelőre, de kordában tartja a pattanásokat, a fekete mitesszerekkel nem tud mit kezdeni, de kitartóan használva remélem rajtuk is segít. A ragacsos állagát nem szeretem, mindenképp csak este tudom használni. Újravenni valószínűleg nem fogom az ára miatt, van a GG-nek is egy elég ígéretes BHA darabja.

Max Factor Colour Elixir Velvet Matte Ajakrúzs

Max Factor Colour Elixir Velvet Matte Ajakrúzs
2020. február 19.

Azt gondoltam a MAC rúzsoknál nem találok jobbat, erre itt van ez, amit töredék áron be lehet szerezni, a nude árnyalat maga a szerelem, jól terül az ajkakon, nem szárít és egyszerűen csak csodálatos, ez az a rúzs ami után többet nincs szükségem MAC-re.

Revolution Re-Loaded Palette - Basic Mattes

Revolution Re-Loaded Palette - Basic Mattes
2020. február 19.

Update: az imádatom töretlen, viszont nagy sajnálatomra ezek inkább hideg színek és nagyon nem állnak jól. :(

Nekem nagyon hajaz a The Balm Meet Matt(e) Timothy palettájára, legalábbis abból szinte az összes szín megtalálható benne. Nagyon krémes, álomszép nude színek vannak benne, persze én is szívesen fogdosok inkább 10-20k körüli palettákat, de este ugyanúgy lemosom, mint ezt vagy bármelyik árban hasonló szemhéjfestéket. Plusz primerrel a tartóssága is ugyanaz. Imádom!