pe_csi

Regisztráció dátuma: 2014. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2015. december 16.

Háát.... nagy reményekkel szaladtam a patikába, h ez majd milyen jo lesz nekem. Elkezdtem használni, nem volt vele gond.csodákat nem tett de láttam h javít a dolgon picit. Aztan egyszer csak egyik reggel úgy keltem fel,h vörös az egész arcomes nagyon viszket, kijött sok pattanasom és kiütésem. Abba hagytam egy pár hétre, h biztos csak sokat használtam.. de tegnap újra próbálkoztam vele, nagyon vékonyan kentem és csak oda ahová kell. De igy is arra keltem fel h vakarom az arcom,ég, viszket, lángol a bőröm... nem vált be :(

Synergen Happy Day Kézkrém

Synergen Happy Day Kézkrém
2015. december 1.

Nekem teljesen bevált hetek óta használom amikor ugy erzem ,h szükség van rá, amióta hasznalom ritkábban kell elovegyem. Szeretem, es jo az illata. Nem szarit, mind beszivodik. Pont amit ígér a tubuson.

Aknemycin 20 mg/g Kenőcs

Aknemycin 20 mg/g Kenőcs
2015. október 21.

Nyugi van csajok! Ez a krém teljesen szuper! Nem 1 hét lesz mire megmutatja valódi önmagát, de hidjétek el, h be fog következni a változás!
Igen használ, igen nekem is segített, persze csak otthon használhatod, mert sűrű fehér es nem szivodik fel,csak bátran! :)
Tipp: azt irja vékony rétegben kend, de ha hasznalod pár napja/hete nyugodtan kend vastagabban úgy sokkal hatásosabb :)
Puszi