peach

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

SK-II Facial Treatment Essence

SK-II Facial Treatment Essence
2021. november 20.

Na hát ezt is kipróbáltam végre. 10 éve hallottam először erről a termékről, azóta szinte az összes dupeját kipróbáltam már és bár tudtam hogy túlárazott és nincs benne semmi különleges, mindig is vágytam rá. Felhalmozott yesstyle pontjaimból most sikerült 30 dollárért megvennem a nagyot, hülyének is megéri. Jelenleg 3 hónapja használom, és jelentem hogy tényleg semmi extra nincs benne, nem tud többet mint egy missha vagy akármelyik másik fermentált esszencia, úgyhogy végre megnyugodott a lelkem. A szaga az viszont meglepett, rengetegen mondják hogy büdös, olvastam olyat is hogy azért van erős szaga mert annyira koncentrált de én csak a tipikus japán illatmentes skincare illatot érzem. Konkrétan ugyanolyan mint a hadalabo lotionoknak szóval gondolom valamelyik tartósítószer. Nem is tudok róla mást írni, teljesen oké esszencia de ugyanazt tudja mint egy olcsóbb dupe. Ennek ellenére nem húzom le 4 alá, ha megtehetném én is inkább ezt venném 2-3 havonta az olcsóbb helyett mert jól néz ki a polcon.

Johnson's Baby Sampon Bedtime

Johnson's Baby Sampon Bedtime
2021. augusztus 26.

Saját hajamra használom, abszolút bevált. A habzása pont jó, nyilván egy szulfátos samponhoz nem hasonlítható de nem is kell a fél flakont kinyomni hogy rendesen megtisztítsa a fejbőrt. Nem szárít és nem is zsírosít, nekem 3-4 napig bírja vele a hajam

Long 4 Lashes Eyebrow

Long 4 Lashes Eyebrow
2021. július 2.

Azóta rátaláltam a delia creatorra ami ugyanennyire hatásos töredék áron úgyhogy lepontozom 4-esre, az applikátora is kényelmesebb és higiénikusabb mint ennek.
-------------------------------
Ez az egyetlen dolog ami rendbe hozta a szemöldököm. Sokáig cérnavékonyra szedtem,ricinusolaj, egyéb szemöldök növesztő cuccok semmit nem használtak. Ezzel 2 hónap alatt teljesen kinőtt olyan helyeken ahol évek óta nem nőtt semmi. Az egyetlen hátránya hogy folyamatosan kell kenni, de nekem ez a cucc akkora megváltás hogy 3-4 havonta nem sokallom érte ezt az összeget