peach

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2020. július 3.

Nekem egyenlőre 5 csillag. Tényleg mattít de azért egy természetes fénye is marad a bőrnek, szerintem pont tökéletes. Az eldolgozással valóban sietni kell mert hamar szárad, de egyáltalán nem olyan durván hogy bármilyen problémát okozna. Kukacosodást sem tapasztaltam eddig, bár szerintem ez attól is függ mit ken alá az ember, nekem szerencsére működik a rutinom többi részével. Az egyetlen negatívuma hogy újrakenés után elég fullasztó érzése van a bőrön az állagából adódóan. Nyilván nem olyan mint egy koreai vagy japán fényvédő, viszont én így nyáron nem szeretem azokra bízni magam. Ha valaki jobban utánajár azért kiderül mitől annyira jó az állaguk, az ottani rendszer kicsit megengedőbb az uv szűrőket illetően :/ Úgyhogy ezért nem is vonnék le pontot, inkább legyen sűrű és fullasztó mikor már a harmadik réteget kenem de legalább tudom hogy maximálisan véd.

Marion Spa Hámlasztó Zokni

Marion Spa Hámlasztó Zokni
2020. június 24.

Úristen ne vegyétek meg, inkább rendeljetek valahonnan és várjátok ki azt a 2 hetet de ez valami borzalom. Rengeteg hámlasztó zoknit használtam már, olcsót, drágát, de olyan még sose történt, hogy egyáltalán semmit nem csinált. Ennek sikerült, jelenleg 4 hete hogy megcsináltam és se hámlás, se babysoft feet se semmi. Aztán még a cuccost is nekem kellett beleöntögetnem... vicc:D Azt se mondhatja senki hogy az ára miatt ilyen szr, ebayen ennyiért kapok olyat ami tökéletesen működik. A mentolt azt viszont elég rendesen túltolták benne, konkrétan szédültem meg zsibbadtak a lábaim mire letelt a hatóidő, úgyhogy ha valaki ki akarja ütni magát arra tökéletes

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2020. május 28.

Hát, jobb mint az átlag drogériás mentollal telenyomott ajakbalzsam, de amúgy nem nyűgözött le. A kiszerelést én is utálom és rekordidő alatt fogyott el pedig nem kenegettem egész nap. Hidratálás terén is hagy kívánni valót maga után