Peanut

Regisztráció dátuma: 2016. június 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. október 11.

Imadom az illatat( rozsa fanatikus vagyok) valamint magat a markat is,ezert nagyon megorultem a samponjanak,gondoltam vegre a hajamnak is fantasztikus illata lesz. Oszinten,ez a sampon BOTRANY!! Egyaltalan nem habzik,a hajat osszetapasztja,es tisztitani sem tisztit. Mivel eleg nagy a csomagolasa,kidobni nem szerettem vna,ezert elkezdtem tusfurdokent hasznalni de meg arra sem jo. Ettol fuggetlenul a testvajanak,testapolojanak orok vasarloja maradok,csak emiatt nem ertekelem 1-re.

Chanel Mat Lumiere Kompakt Púder

Chanel Mat Lumiere Kompakt Púder
2020. április 9.

En a CC kremjevel egyutt hasznalom,mert vannak idoszakok amikor olajosabb a borom es ilyenkor szeretem pluszban fixalni. Az en arcomon nagyon tartos,es semmi maszk hatasa nincs. Amikor lusta vagyok felkenni a CC kremet akkor csak ezt hasznalom es maris egysegesebb,üdebb az arcom. 1 ev utan kezdett el fogyni(egy pontban mar latom a doboz aljat) viszont ennek ellenere szerintem meg siman kibir tobb mint fel evet. Az ára magas de aki Chanelt szeretne annak ezzel szamolnia kell :-) Nalam egyertelmuen ujravevos!

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. április 6.

Sok,vekony szalu,felhosszu hajam van. Az itteni velemenyek alapjan vettem meg,es abszolut nem bantam meg. Balzsamkent hasznalom valamint szaritas utan is szoktam egy borsonyit. Imadom,sokkal kezelhetobb,egysegesebb es egyaltalan nincs az a borzalmas ,,most mostam meg a hajam es szal minden fele,,kinezete. Ha egyszer elfogy(kitudja mikor a nagy kiszerelese miatt :D) biztos ujra veszem!