Peggy73

Regisztráció dátuma: 2020. január 31.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. január 31.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack

Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack
2020. április 20.

Eddig csak mintát próbáltam belőle, de nagyon szeretem. Nem használom minden nap, max hetente 1x a Purito Centellás termékei után (olajos és habzó lemosó,toner, szérum és krém). Használat utáni reggelen hihetetlenűl puha lesz a bőröm. Kevés is elég belőle, mert

Purito Centella Green Level Eye Cream

Purito Centella Green Level Eye Cream
2020. április 20.

Mintát próbáltam csak belőle, de felkenés után hihetetlenül puha lett a szemem alatti rész. Az 1ml-s minta kb 2-3 alkalomra volt éleg, annyira kevés kell belőle.

Purito Centella Green Level Buffet Serum

Purito Centella Green Level Buffet Serum
2020. április 20.

Nagyon szeretem. Kb 1 hónapja rendeltem egy magyar oldalról. A Purito többi Centellás termékével használom együtt: olajos tisztító, bőrvédő habzó lemosó, toner, és krém. Napi 2x használom, és van, hogy több rétegben viszem fel. Számomra kellemes, gyógynövényes illata van. Mióta a Purito-s termékeket használom, azóta a T-zónám sokat javult, nap végére nem tocsog zsírban a homlokom, és a durva, száraz részek is puhábbak. Bár alig 1 hónapja használom, és rétgezek is vele, alig hiányzik az üvegből. Mostanában rászoktam arra, hogy 1 pumpányit a Centellás krémmel összekeverve visze fel, így sokkal puhábbnak érzem a végeredményt.