Pepsi97

Regisztráció dátuma: 2019. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wella Professionals Elements Renewing Conditioner

Wella Professionals Elements Renewing Conditioner
2024. január 1.

Nagyon szeretem a terméket. Mindenből a literes/fél literes változatot vettem, így viszonylag sokáig is használtam a termékcsalád többi tagjával együtt. Nekem jobban bevált a kondícionáló, mint a maszk. Gyorsan kifejti a hatását, könnyed állagú és könnyű eloszlatni. Az illata kellemes, nagyon puhává és simává varázsolta az egyébként száraz végű, festett hajam.

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo
2024. január 1.

A fodrászom ajánlására szereztem be belőle a teljes szettet és nem csalódtam. Széppé, fényessé és puhává varázsolta a már 10 éve festetett hajam. Eleinte nagyon sok pozitív hatása volt, nem szárította a fejbőröm (pedig nálunk kemény a víz), fényes és könnyen kezelhető volt a hajam tőle és szépen megtartotta a hajfestéket. Mivel mindenből a literes változatot vásároltam, így viszonylag sokáig is használtam, de a vége felé már elkezdett hozzászokni a hajam és már kicsit szárazabbá vált a szokásos ápolási rutin ellenére is, így most váltottam, de ha a mostani elfogy valószínűleg újrapróbálom, mert eddig ez a termékcsalád hozta meg számomra a sikert.

Wella Oil Reflections Light Világosító Olaj

Wella Oil Reflections Light Világosító Olaj
2024. január 1.

Nagyon szeretem! Meglehetősen vékonyszálú a hajam és már 10 éve festetem, így igényli az ápolást rendesen. Általában az volt a gondom az összes többi olajjal, hogy bármennyire is keveset próbáltam használni belőlük és szépen szétoszlatni a kezemen akkor is összeragasztotta a hajam. Ez az első olyan termék, amitől nem ragadnak össze a hajvégek, az illata nem túl erős, így nem csömörödik be tőle az ember, illetve szép fényessé és könnyeddé varázsolja a hajvégeket. Abszolút újravásárolós termék számomra.