Pereczerika

Regisztráció dátuma: 2021. május 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

PomPom Lifting Hatású Arckrém Homoktövisolajjal és Peptiddel

PomPom Lifting Hatású Arckrém Homoktövisolajjal és Peptiddel
2021. május 30.

Számomra ez egy nehéz textúrájú arcápoló, smink alá nem tudom használni, mert diszkógömbként fénylik a fejem tőle. Esetleg éjszakai krémként, ha nagyon durván száraz arcbőröm lenne, talán... Végül édesanyámnak ajándékoztam, aki elhasználta kézkrémnek, azért arra egy kicsit húzós ára volt!

PomPom Nektárcsepp Roll-On Dezodor

PomPom Nektárcsepp Roll-On Dezodor
2021. május 30.

Számomra ez a dezodor hatástalan! Az illata az aplikátoron keresztül kifejezetten kellemes, de amint felvittem, nemcsak hogy nem gátolta meg a kellemetlen szagok terjedését, de ahogy elkezdtem izzadni (semmi extra, sima ülőmunka mellett) keveredett az illata a verejtékkel és szörnyen kellemetlen elegyet képzett. Kiszaladtam a dm-be venni egy nivea deót, annyira rosszul éreztem magam miatta. Az utántöltő megoldás ötletes, de mivel a hatása nulla és emellett 3x annyiba kerül mint bármelyik más deó, biztosan nem veszem újra!

PomPom Retinol Sejtmegújító Arcszérum

PomPom Retinol Sejtmegújító Arcszérum
2021. május 30.

Ajándékba kaptam barátnőmtől, mert tudta, hogy szeretnék egy jó retinolos terméket. Sajnos totális melléfogás volt, kifejezetten büdös, égett gumira emlékeztető szaga volt, ami annyira csípte a szememet, pedig csak az orcákig kentem, hogy kibírhatatlan volt. Lemostam, még 2x adtam neki esélyt, de nem, sajnos ez a termék a kukába való. Ráadásul áttetsző üvegbe csomagolták, miközben az oldalon felhívják a figyelmet arra, hogy fényre bomlékony, ezért csakis kizárólag a papír dobozában tárolható. Mindenkit lebeszélnék róla, ha eddig nem szereztétek be, ne is tegyétek!