perfn

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2015. augusztus 16.

A pure system termekcsaladot hasznalom minden nap es sosem fogok valtani. Tokeletes, csak ajanlani tudom.

Yves Rocher Pure System Stop Blemish Lotion 4in1

Yves Rocher Pure System Stop Blemish Lotion 4in1
2015. augusztus 16.

Nem lehet eleget mondani hogy az yves rocher mennyire tokeletes. Es hogy a pure sistem termekcsalad mennyire tokeletes. Pattanasok, miteszerek, zsiros es szaraz reszek egyarant, mint kezelve vannak ezekkel a termekekkel. Ezt a kremet imadom, hamar beszivodik, kellemes viselet es naggon jo alap a teafaolaj szamara, amit mindig erre kenek. Nincsenek pattanasaim, sem miteszereim. Eloszor a radirozo lemoso, majd a suru tonic es vegul ez a 4in1 krem. Tokeletes arcapolas estere, hatasos es megeri az arat mivel rettento sokaig tart. Sosem fogok valtani mig ilyen a bortipusom.

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2015. augusztus 16.

12 éves koromban a garnier tonikok es lemosok utan az yves rocher termekek csodaszerek voltak, annyira hogy a mai napig a pure sistem termekcsaladot hasznalom, zsiros, miteszeres, pattanasos, kombinalt boromre. Ezt a surubb allagu tonikot a radirozo arclemoso utan viszem fel, este, egy vattakorong segitsegevel. Ez utan johet a pure sister 4in1 krem es a teafaolaj a T zonaban. Tokeletes arcapolas, tokeletes arcbor. Mindenkinek ajanlom, kotelezok termekek a pure sistem termekcsalad termekei, ha a pattanasaiddal kuzdessz. Ne is keress tovabb.