Pernilla-J

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Brazil Nut Tusfürdő

The Body Shop Brazil Nut Tusfürdő
2014. május 22.

A testvaj után natúrabb illatra számítottam, de ez sokkal cukrosabb, émelyítőbb illatú. Egyébként finom, de nekem egy picit túl sok, a shea vajas "natúr" illat sokkal jobban tetszett. 3*-nál nem tudok többet adni, mert az ára is elég húzós.

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover
2014. február 4.

UPDATE!!

Pár használat után vettem észre, hogy egyszerűen kimarja a szemem alatt a bőrt... tök vörös lett tőle a szemem alatt, a délutáni sminklemosás után még másnap reggel is úgy néztem ki mint akinek bemostak és ráadásul nagyon fájt a bőröm. Majd 1-2 hétig hámlott utána.
Amikor elkezdtem használni, épp egy sírós időszakom volt, és akkor teljes mértékben ennek tudtam be a szemem alatti vörösséget. Hát nem, ez a lemosó volt a hibás. Nagy óvatosságra intek mindenkit!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Első használatnál én is bosszankodtam, hogy csíp, azóta jobban figyelek, hogy ne menjen a szemembe, és csak egy picikét csíp. Az illata tényleg furcsa egy kicsit, de nem is vártam egy lemosótól ilyesmit. A dolgát egyébként nagyon jól végzi, tökéletesen lemossa a szemfestéket. Az ára és a fenti negatívumok miatt csak 4*, de tudom ajánlani.

The Body Shop Aloe Nyugtató Éjszakai Krém

The Body Shop Aloe Nyugtató Éjszakai Krém
2014. január 30.

Ajándékba kaptam, szóval nem voltak nagy elvárásaim előtte, de a várakozásaimon felül teljesített, elégedett vagyok vele. Enyhe illat, megfelelő hidratálás. Én most télen nappali arckrémként használom, a száraz bőröm miatt kell a zsírossága. Szerintem újra fogom venni, habár sokallom az árát.