Perzsaszonyeg

Regisztráció dátuma: 2015. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

SYOSS Fix&Smooth Ultra Erős Hajlakk

SYOSS Fix&Smooth Ultra Erős Hajlakk
2015. március 11.

Sajnos semmi jót nem tudok írni erről a termékről. Az orromat nagyon bántja a bűzös, mesterkélt illata, fújás után pár órával a hatás már sehol nincs, ráadásként ragacsossá teszi a hajat. Végeredménynek marad a büdös illat a hajamon (mert ne higgye senki, hogy az elillan...). Egyszerűen nem tudom elviselni magamon.

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes
2015. február 28.

Nem pereg, nem irritál, egyszerű és ha önmagában használja az ember akkor természetes hatás érhető el vele. Előttem szólónak teljes mértékben igazat adok a csomagolást illetően (mikor sietek, sokszor hajlítom el a kefe fejét, s félek előbb utóbb eltörik). Ettől eltekintve nagyon kedvelem, nálam az első számú sminktermékek között van a hozzávalók miatt, s igazából nem ígér többet mint amit tud. <3

Astor Big & Beautiful Boom! Curved Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Curved Szempillaspirál
2015. február 28.

Már lassan egy éve, hogy használom az Astor ezen termékét. Nagyon szeretem. Nedvességtartalma mai napig olyan mint a legelső használatkor.
Viszont hozzá kell, hogy tegyem, ritkán használom csak és kizárólag önmagában ezt a spirált, mielőtt felkenem, előtte mindig egy "alapozó" szempillaspirált alkalmazok, amin utána sokkal jobban megmarad a kettes számú szempillaspirál (esetemben az Astor Big& Beautiful Boom). 1000x jobb hatást érek el így mintha csak önmagában használnám.
Szép ívet ad a szempilláimnak, s hatalmas boci szemeket idéz elő. ;) Tulajdonképpen csak ajánlani tudom!