Petbeata

Regisztráció dátuma: 2019. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2021. március 31.

Kamasz fiamnak vettem, nagyon korpás hajra. Előtte már sok drogériás korpás hajra való sampont kipróbáltunk, eredménytelenül. Ez a sampon első hajmosás után 90%-ban megszüntette a korpát, a második hajmosás után pedig 100 %-osan. Egyszer vagy kétszer mos hajat egy héten. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem nagyon megérte az árát.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2020. február 6.

A sarkam repedezett volt, amikor először használtam. Nem túlzok, amikor azt mondom, hogy háromszori használat után kezdtek kisebbek lenni a repedések, es két hét - napi egyszeri - használat után el is tűntek. Azóta hetente kétszer-háromszor használom esténként, a lábam puha és repedés egy szál se. Bár szeretem a változatosságot, de azt hiszem ugyanezt veszem újra.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. január 13.

A zsírosabb fajta kézkrémek közé sorolnám, jól hidratál, de mivel én megelőzésre használom, nem tudom, hogy a kirepedezett, száraz bőrrel mit tesz. Azt tudom, hogy az üzletben nagyon tetszett az illata, itthoni használatkor, pedig volt olyan, amikor tetszett és olyan is, amikor egyáltalán nem. Nem lett nagy barátság és rajongás, mostanában nem veszem újra.