Peter116

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dior Sauvage

Dior Sauvage
2016. augusztus 7.

Laci, azt javaslom, hogy ne nehany másodperc utan dönts, hogy milyen egy illat.
Sokan az olyan karakteres parfümökhöz hasonlítják, mint a Fahrenheit vagy a homme intense, holott a cél pont az volt -valószínű-, hogy egy kevésbé poláris illatot adjanak ki, ami szinte minden alkalomra jo, szinte mindenkinek, es nyilvan sok pénzt hoz. Semmi extra, de pont ezert lehet a jövő egyik bestsellerje, a bleu de chanel riválisa.

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme EDT
2016. augusztus 7.

kezdetben nagyon durva, fűszeres, majd kb egy ora múlva lágyabb lesz, igy nem szabad rögtön ítéletet hozni, illetve közelről "beleszagolni", mert akkor nagyok szuros. tartós illat, frissessege ellenére talan hidegebb időben jobb, melegben szerintem tul harsány, de ez ízlés kérdése

Dior Higher

Dior Higher
2016. augusztus 6.

nem is ertem, miert nincs itt vélemény. 2000-es években igen népszerű volt, nem tudom miert mára mar nem az, de nekem az egyik személyes kedvencem. ch 212-re hasonlít szerintem, mas illat nem jut eszembe, igy eleg egyedinek mondanám, bármikor felismerhető, friss, de nem vizes aquás illat, inkabb gyümölcsös enyhén édes. tartós, foleg friss illatok között, ha nem dörzsölöm le tudatosan, még fürdés utan is érezhető. külföldi oldalakon azt irogatjak, hogy nem gyártják, de a dior honlapon is fent van, lehet Amerikában a drogeriakban nem nagyon van, de itthon ott van a Douglasban es a Müllerben is, érdemes kipróbálni!