Petiteidola

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yves Rocher Ragyogást Adó Arcmaszk

Yves Rocher Ragyogást Adó Arcmaszk
2020. április 9.

Komolyan nem sokat vártam ezektől a kis maszkoktól, ajándékba kaptam ezt, a barackos radírt és a tengeri iszaposat és mindhárom elképesztően jót tett az én bőrömnek. Utoljára ezt próbáltam ki, mert tényleg semmit nem vártam tőle, unalmamba kentem fel és nagyon meglepődtem, hogy az arcbőröm milyen szépen kisimult, feltöltődött, és utána még napokig éreztem a hatását. Úgyhogy én tuti újra veszem ezt is és a tengerit is. :)

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém
2020. április 9.

Én ősszel és télen próbálkoztam a használatával, de borzasztó zsíros, az arcomon megül egy ilyen zsírréteg, ami később sem szívódik be. Úgyhogy pár használat után megörökölte a pasim, ( :P ) aki amúgy is nyígott már, hogy kéne neki is valami télen az arcára, mert nagyon kiszáradt. Annyi volt a megjegyzése használat után, hogy csak ezt bírtam neki adni? Aztán én szóltam neki, hogy inkább többet ne is kenje fel, mert annyira büdös volt tőle egész nap az arca, hogy nem bírtam elviselni. :D Sajnálom, mert egyébként megörültem a minőségi, hazai natúrkozmetikum hallatán.

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud
2020. január 23.

Borzalom! 10 percig hagytam fent az arcomon és nem csak, hogy brutálisan kiszárította, de annyira irritálta, hogy foltokban piros lett a bőröm és viszket. Már egyszer kipróbáltam és utána egy hétig olyan volt az arcbőröm, mint a sivatag, de az idő az emlékeket megszépítette és úgy gondoltam adok neki még egy esélyt. Bár ne tettem volna. :(
Ellenben a Balea 250 ftos holt tengeri maszkja nagyon széppé teszi a bőröm és egyáltalán nem szárit!