Petrablue

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

KORA Organics Noni Glow Face Oil

KORA Organics Noni Glow Face Oil
2019. április 9.

Nagyon regota szerettem volna kiprobalni
Feltem tole, mert nagyon olajos az allaga nekem meg konnyen pattanasosodik az arcom, szoval aggodtam, hogy ettol is jol kipattog a borom. De nem!!! Elkepesztoen gyorsan beszivodik es semmi olajos, ragacsos erzest nem hagy maga utan. Nulla pattanas.
Nagyon finom bababorom lett tole, tenyleg kicsit egysegesiti az arcbort, udebb lesz tole. A rancokkal semmit nem csinal szerintem, bar nem is vartam tole.
Igazabol egy kellemes kis arcapolo, biztosan ujraveszem, de nem kell tole csodat varni.
Ami meg pozitiv, hogy nekem 2 csep eleg az egesz arcomra, ugyh baromi sokaig eleg lesz.

Magister Products LMW Hialuron+ Szemránckrém

Magister Products LMW Hialuron+ Szemránckrém
2018. október 22.

Annyit er, mint halottnak a csok :D Vagy meg annyit se. Pedig nekem nagyon kis picike, halovany rancocskaim vannak a szemem korul. Azota hasznalok egy masik szemkornyek apolot es osszehasonlithatatlan a hatas. Ez semmire se jo.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. szeptember 15.

Ez az alapozo szornyu!!!!!
Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem lettunk baratok. Szamomra igazi penzkidobas volt.
Estee Lauder DW-t hasznaltam es amikor kifogyott gondoltam megprobalom ezt az agyondicsert MAC alapozot. Nem is ertem miert akartam kiserletezni, mert a DW annyira de annyira jol mukodott az arcomon...
Nagyon gyenge a fedese, foleg egy DW-hez kepest, pedig az sem maszk hatasu szerintem.
De az meg csak hagyjan, hogy gyenge fedesu, vegulis van akinek olyan a bore, hogy ez eleg lenne ra, de elkepesztoen gyorsan es ocsmanyan kopik!!!!!!! Foltokban kopik le, nagyon csunya!! Kb 3 ora utan.

2x hasznaltam, soha tobbe nem fogom, visszaterek a jolbevalt DW-hez.

Akar el is adnam, ha kell valakinek, pumpaval egyutt vettem...