petrasrenata91

Regisztráció dátuma: 2014. május 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. május 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2016. november 21.

Imádom az édes illatokat, rögtön tudtam, hogy ez az igazi. Először csak 50ml-t vettem, tesztelgetésre, egy-két fújás lányok, nem több! Eddig mindig megúntam az illatokat, így egy csomó parfümöm van, amikben maradt majdnem egy ujjnyi, de ezt mind elhasználtam. Újra is vettem, most már 80ml-t, főleg, hogy akciós volt és 50 ml-s áron jutottam hozzá. Még mindig nagy a szerelem. Tartós, kellemes illat, de tényleg csak akkor, ha nem viszitek túlzásba.

NYX Highlight & Contour Pro Palette

NYX Highlight & Contour Pro Palette
2016. november 21.

Ez az első kontúr palettám, amihez csak 20euróért jutottam hozzá (éljen Ausztria :D). Az árát nézve szerintem tökéletes választás. Nekem nem porol. Könnyen beleillenek a színek a tónusomba anélkül, hogy túlságosan "sokk" lenne. Egyszerűen szeretem használni, azért is adok 5 csillagot, mert azóta beszereztem egy krém állagú palettát, ami borzasztóan rossz, bár azt olvastam mindenhol, hogy mennyivel egyszerűbb krémmel dolgozni, ja, főleg ha azt ki lehet varázsolni az ecsetre.

Sleek Cream Contour Kit

Sleek Cream Contour Kit
2016. november 21.

Először a NYX por kontúrpalettájához jutottam hozzá, azzal tanulgattam a mesterséget (hihi). Amikor megláttam ezt a krémes, nem túl drága palettát gondoltam, miért ne, mindenki azt mondja könnyebb krémessel kontúrozni így megvettem, anélkül, hogy olvastam volna a véleményeteket. Szinte lehetetlen kivarázsolni a színeket és akkor sem olyan, mint amilyennek megálmodtam (inkább koszos arcot, mint szép, kontúros vonalakat). Igyekszem nem általánosítani, biztos egy drágább termék meghozta volna a csodát, de ezt senkinek sem ajánlanám. Tartósságról nem sokat tudok írni, mivel sem ecsettel, sem szivaccsal nem jön ki szinte semmi anyag, kézzel meg nem nyúlkálnék bele.